Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canımcım iyiyim bu aralar şükür sorunları aştık sayılır ama benim sinirlerim çok bozuk şu aralar :KK43: hızla kilo veriyorum son bir ayım çok yoğun geçti. şehir dışındaydım hep giremedim hiç siteye.. baya gelişme olmuş..sınav eğitim derken.. bide şu çikolata kisti çıkıverdi offff dağıldım anlayacağınız :sinifsinif: eşimle konuştuk bu defa kaga etmeden gelişme var şükür... annesiyle de konuşmuş ama kadın inat... oğlu bile dayanamıyor zaten vaji olmamın sebebi o kadın değilmiydi... bu doğum kontorl hapı dengemi bozdu aşırı sinir yaptı hep agresifimm sabrım yok ş kistim çatlasa da gitse.. haplar beni çok zayıflattı:çok üzgünüm:

Aynen benim de sinirlerim çok bozuk bunalımdayım hep :KK43:
Çok geçmiş olsun canım, sen vajiyi atlatmış kadınsın bunları da atlatıcaksın inşallah...

Canım eşinin dediğine hiç katılmıyorum ben hiç parmak denemesi yapmadım çok itici geldi. eşimin parmağını hiç almadım vajiyi yenmeme ilişkiye girmeme rağman parmağını hala alamıyorum. penis almak parmaktan daha kolay geliyor bana. yani sende benim gibisin :) bu oldukça a.s.normal

Haklısın canım,sana katılıyorum.Parmak daha itici geliyor,banada.P...boyutu aparat ararken evde roll-on vardı benim ve eşimin ikisini dibinden streçledim,birde boydan streçledim.Ultrason jeliyle deneyim dedim ama başı girdi biraz,devamını alamadım.Acaba cam ya sert ondan mı olmadı diyorum?Sonuçta bu dilatörlerde sert değil mi?Dilatörlerin maddesi ne acaba,esnek mi?Merak ettim yaa.:1hug:

Haklısın canım,sana katılıyorum.Parmak daha itici geliyor,banada.P...boyutu aparat ararken evde roll-on vardı benim ve eşimin ikisini dibinden streçledim,birde boydan streçledim.Ultrason jeliyle deneyim dedim ama başı girdi biraz,devamını alamadım.Acaba cam ya sert ondan mı olmadı diyorum?Sonuçta bu dilatörlerde sert değil mi?Dilatörlerin maddesi ne acaba,esnek mi?Merak ettim yaa.:1hug:

Canım ben kullanmadım ama sanırım dilatörler esnek...

hayır canım dilatörler sert olur girmesi daha kolay oluyor. rollon kalın değilmi? ayrıca Allah öyle yaratmışki penis orası için en ideal aparat :))) daha yumuşak ve süngerimsi :)

Aynen benim de sinirlerim çok bozuk bunalımdayım hep :KK43:
Çok geçmiş olsun canım, sen vajiyi atlatmış kadınsın bunları da atlatıcaksın inşallah...

İnşallah canım .. sorunları aştıkça basitleşiyor insanın gözünde.. şimdide benim için vaji öyle.. sağlığımı tehdit eden bir kistin olduğunu bilmek beni daha çok korkutuyor şimdi :çok üzgünüm:

hayır canım dilatörler sert olur girmesi daha kolay oluyor. rollon kalın değilmi? ayrıca Allah öyle yaratmışki penis orası için en ideal aparat :))) daha yumuşak ve süngerimsi :)

İnternetten baktım dilatörlerin çapına roll-onunda çapı aynı ve ucu p..başına benziyor diye onu kullandım ama dedim belki maddesi farklı ondan mı alamadım?Ne yapmalıyım sizce yaa?

canım önce bir boy küçük aparatla çalış yada önce küçük bir mum dene. sonra yavaş yavaş büyült ve rollonu dene öyle hemen büyük olanı alman zor canım.. yavaş yavaş..

Aslında ben şamdan mumunu çok rahat alıyorum ama onu alamadım.Belkide denemeden önce mum falan denemedim direkt roll-onu denedim.Acaba öncesinde esnetmem mi gerekiyordu,ne?Anlamdımki neden olmadı?:sinifsinif:

Aslında ben şamdan mumunu çok rahat alıyorum ama onu alamadım.Belkide denemeden önce mum falan denemedim direkt roll-onu denedim.Acaba öncesinde esnetmem mi gerekiyordu,ne?Anlamdımki neden olmadı?:sinifsinif:

evet canım öncesinde snetirsen rolonu alman an meselesi.. önce şamdan mumu ile çalış.sonra rollonu almaya çalış..

Rica ederim canm ben yatıorum herkese iyi geceleeerrr :)))) desteğiniz için sağolun kızlar :) derin duruten ve sana ayrı ayrı teşekkürler ve zümrütcüğüme :)))) iyi geceler...

slm kızlarrrguzel haftalar...
elıfnılcım teskeur ederım cevabın ııcn bu ay sogan kuru uygulanamk ıstıyorum bende adetın 7. gunu olarak bılıyorum bakalım bu ay onu denıycem olmadı zaten onumuzdekı ay dr gıtmemız gerekıyo..hayırlısı ...

X