Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim ben ilk ilişkiyi başardim ikinciyi denedim 4 gün sonra tam o giriş kısmında batma hissi vardı devam edemedim bıraktım. Biraz daha ilerleyince o his gidiyor mu
Gidiyor kuzum sadece giriş kısmında o oluyor o an ıkın sonra içine alınca alışıyosun o batma o
Pozisyon önemli mi ilk zamanlar daha rahat olması için
ben misyoner denedim yapamadım 5 kez ilişkiye girdim vajinusmustan sonra hep ben üstteydim ama yarın misyoner deniyicez sen dene hangisi rahatına geliyorsa onu yap herkes in ki farklıdır diye tahmin ediyorum kimisi misyonerde daha rahat

O kadar denedim yani ama yastık koyduğum zaman ve nefes egzersizleriyle ve ıkınmayla yenmiştim
Bende yendim o şekilde ama ikinci denemede sorun yaşadım batma hissi oldu o ilk giriş kısmında niye anlamadım ama bu defa yastık ve badem yağı kullanmadım sanırım o yüzden tam açamadım bacaklarımı, çünkü birazda bacakları açmakla alakalı bir durum diye düşünüyorum

İlk başlarda girişte oluyor canım istersen onarıcı krem falan sür adı fitoydu sanırım emin değilim, rahatlatır

Aynen öyle bacağı kapana ve kasmayla da alakası var . Yastık koyup rahatlamak derin derin nefes alıp vermek gerek sonrası ilk girişti batma yanma olsa da gerisi geliyor zaten girdikten sonda tamamen gevşiyorsun

Gözün aydinnasıl yendin canım
Teşekkür ederim canım ben bir tane kitap almıştım onu okudum ve ordaki her şeyi yaptım o kitap pskolojik olarak rahatlattı ve kitapta kegel ile parmak egzersizi vardı bunlarıda yaptım sonra kitapta tarif edilen pozisyonda denedim oldu

Canim o batma hissi yüzünden girmeden bırakıyorum nasıl yapsam ki ya nasıl rahat olurum ki
Kremi şu an alamam
Kuzum özelden yazdım bakabilir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…