Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar benim şöyle bir sorunum var ki biliyorsunuz 2 ay önce ben ilişkiye girmeyi başarmıştım. Bir şekilde yapabiliyorduk aslında ta ki son reglimin öncesine kadar. Reglimden önceki son 2 denememizde canım çok yandı ve sanıyorum ki psikolojik olarak herşey başa döndü. Yine bende isteksizlik başladı sürekli kaçıyorum ilişkiye girmekten. İşin kötüsü saçma bahanelerle kaçtığımın da farkındayım. Baktım böyle olmayacak yeniden aparatlarla egzersiz yapmaya başladım. Ancak içim o kadar kasılıyor ki 1-2-3 de sorun yok. Ama 4. aparatı içime soktuğumda kaslarım içeride aparatı sıkıştırıyor resmen. Yeniden her şeyi vemcaine ile denemeye başladım. Şimdi de uyuşturmadan ilişkiye girmek istemiyorum. O en başlarda eşimi itikleyişlerim geri geldi resmen. Diyorum 1 sn sprey sıkıcam bekle. Nereye kadar spreyle devam edecek bilmiyorum
Ya ben sprey sıkınca bile korkuyorum kafayı yicem artık insanlar yapıyor ben niye yapamıyorum diye diye

merhaba hanimlar,hangi asamada oldugumu bilmiyorum ama 3 yildir bu sorunu yasiyorum,1 kez doktora gitdim cok yuksek fiyat soyledi kendim yaparim dedim ama yine olmadi, 28 yasimdayim ve gectikce daha da kalinlasip zor olacagini duydum, hekayelerinizin bir cokunu okudukdan sonra ben de ayna ile bakdim dokundum ama kucuk parmagimla bile denemek icin deliyin hansigi oldugunu anlamadim ve dokununca diksindigim icin parmaklayip aramaya cekindim, bu sayfayi okudukdan sonra umudum olusdu lutfen asamali sekilde nasil yapmali oldugumu anlata bilirmisiniz, cok detayli yazmaga utaniyorum ozelden yazarsaniz cok mutlu olurum onceden tesekkur ediyorum
Canım bende 28 yaşındayım ve kalınlaşma falan yoktu doktorda öyle bisey söylemedi kendini korkutma o şekilde biz burda yardımcı olmaya çalışıyoruz merak etme bitecek hepsi 🌸

Kızlar ben yeneli 4,5 gün oldu gerçekten aparatlarla çalışmak çok etki etti. Artık çok şükür bir sorun yaşamıyorum. Buradaki arkadaşların dediklerini dinleyin, yapın.🌸
Bende buradaki arkadaşların dedigini yapiyordum aparat uyguluyordum ama tam ilerleme olduğunda kendimi serbest bırakmaya başladığımda hamile kalmışım sonra hersey eskiye döndü 😔😔

Bende buradaki arkadaşların dedigini yapiyordum aparat uyguluyordum ama tam ilerleme olduğunda kendimi serbest bırakmaya başladığımda hamile kalmışım sonra hersey eskiye döndü 😔😔
Tekrar aparatlarla egzersizlere başla canımm gene yaparsın😍

Canim ben ilk ilişkiyi başardim ikinciyi denedim 4 gün sonra tam o giriş kısmında batma hissi vardı devam edemedim bıraktım. Biraz daha ilerleyince o his gidiyor mu
Bende de oluyor batma ilk giriste hatta egzersiz yaparken de oluyodu geçti şimdi ilişkide oluyor o yüzden hala önce egzersiz yapıyorum parmakla geçsin o batma diye sonra pnise geçiyorum

Canim ben ilk ilişkiyi başardim ikinciyi denedim 4 gün sonra tam o giriş kısmında batma hissi vardı devam edemedim bıraktım. Biraz daha ilerleyince o his gidiyor mu
Gidiyor kuzum sadece giriş kısmında o oluyor o an ıkın sonra içine alınca alışıyosun o batma anlık sadece

X