Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ya ben sprey sıkınca bile korkuyorum kafayı yicem artık insanlar yapıyor ben niye yapamıyorum diye diye

Canım bende 28 yaşındayım ve kalınlaşma falan yoktu doktorda öyle bisey söylemedi kendini korkutma o şekilde biz burda yardımcı olmaya çalışıyoruz merak etme bitecek hepsi

Kızlar ben yeneli 4,5 gün oldu gerçekten aparatlarla çalışmak çok etki etti. Artık çok şükür bir sorun yaşamıyorum. Buradaki arkadaşların dediklerini dinleyin, yapın.
Bende buradaki arkadaşların dedigini yapiyordum aparat uyguluyordum ama tam ilerleme olduğunda kendimi serbest bırakmaya başladığımda hamile kalmışım sonra hersey eskiye döndü

Bende buradaki arkadaşların dedigini yapiyordum aparat uyguluyordum ama tam ilerleme olduğunda kendimi serbest bırakmaya başladığımda hamile kalmışım sonra hersey eskiye döndü
Tekrar aparatlarla egzersizlere başla canımm gene yaparsın

Canim ben ilk ilişkiyi başardim ikinciyi denedim 4 gün sonra tam o giriş kısmında batma hissi vardı devam edemedim bıraktım. Biraz daha ilerleyince o his gidiyor mu
Bende de oluyor batma ilk giriste hatta egzersiz yaparken de oluyodu geçti şimdi ilişkide oluyor o yüzden hala önce egzersiz yapıyorum parmakla geçsin o batma diye sonra pnise geçiyorum

Canim ben ilk ilişkiyi başardim ikinciyi denedim 4 gün sonra tam o giriş kısmında batma hissi vardı devam edemedim bıraktım. Biraz daha ilerleyince o his gidiyor mu
Gidiyor kuzum sadece giriş kısmında o oluyor o an ıkın sonra içine alınca alışıyosun o batma anlık sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…