Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar bugün 3.ilişkiyi yaşadım adetime 3 gün var ondan mıdır bilmem girişte biraz yanma oluyor ama içerdeyken bişey olmuyor rahatım tam 20 dakika boyunca içerde beklettim ileri geri yaptım daha rahattım sanki alışıyorum hergün bir öncekinden daha iyi aparat gibi gir çık yapmıyorum bir kez giriyor sonra içerde ileri geri yapıyorum daire çiziyorum

Adet dönemiyle ilgisi olabilir yanmanın bende de oluyor çünkü 3 gün var adetime. Alışcaz gecicek bunların hepsi

Canım her gün bir boy şekilde gittim ben. Bugün parmak ve 1. dilatör şeklinde git. 1i çok rahat yaparsan 2 ye geç. Kendini de çok yorma

merhaba hanimlar,hangi asamada oldugumu bilmiyorum ama 3 yildir bu sorunu yasiyorum,1 kez doktora gitdim cok yuksek fiyat soyledi kendim yaparim dedim ama yine olmadi, 28 yasimdayim ve gectikce daha da kalinlasip zor olacagini duydum, hekayelerinizin bir cokunu okudukdan sonra ben de ayna ile bakdim dokundum ama kucuk parmagimla bile denemek icin deliyin hansigi oldugunu anlamadim ve dokununca diksindigim icin parmaklayip aramaya cekindim, bu sayfayi okudukdan sonra umudum olusdu lutfen asamali sekilde nasil yapmali oldugumu anlata bilirmisiniz, cok detayli yazmaga utaniyorum ozelden yazarsaniz cok mutlu olurum onceden tesekkur ediyorum

Kuzum bu işi atlatanlar daha yardımcı olur ama bende bugüne kadar öğrendiklerimi söyleyip yardım etmek istedim. Emin ol yalnız değilsin bende parmağımı degdirmeye korkuyordum tiksiniyordum ama burdan cesaret aldım ve kendime güvendim parmağımı soktum. Parmağı soktuktan sonra kendime güvenim geldi ben daha fazlasını yapabilirim dedim ve dilatorle daha rahat ilerleyeceğimi düşündüğüm için dilator aldım. Sakin umutauzluga kapılma. Dilator siparişi ver o gelene kadar aynaya incele parmağıni sokmaya çalış bol bol kegel ve nefes egzersizleri yap. Ben ilk parmagi soktuğum da bu muymus dedim hiç acı hissetmedim ve mutluluktan ağladım. Şuan dilator calisicam ve herkes gibi basaricam. Sende başaracaksın yeter ki kendine güven yalnız olmadığını bil.

arkadasıma tamamen katılıyorum ve kayganlaştırıcı al mutlaka

cok tesekkkur ederim insallah asicaz ikimiz de

1. Apartati tamamen sokamadim içine ilerletemedim napmam lazım
Özelden de yazmıştım kuzucumm itemediğin için aparat ilerlemedi korkma gayet esnek yapıya sahipsin. Öncesi istersen kulak çöpüyle dene alış sonra peşine 1.aparatla başla
Bol kayganlaştıcı
Nefes al
Nefes verirken ıkınıp
Aparatı yavaş yavaş ittir

Canım bu sayfalardan geriye doğru giderek okumaya başla çünkü hep aynı şeyler yazılıyor ders niteliğinde otur oku notlar al doktor Müjdegül Karaca nın videolarını izle rahatlatır senii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…