Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar ilişkide gel git olunca olan baskı hep devam edecek mi? Benim canım mi çok tatlı acaba hiç baskı falan da olmasın istiyorum
O dert hepimizde var sanırım bende de oluyor git geller sırasında. ben yavaş yaptığım için sorun değil ama eşime bırakınca o baskı hissi oluyor geçsin istiyorum ama geçmedi daha

O dert hepimizde var sanırım bende de oluyor git geller sırasında. ben yavaş yaptığım için sorun değil ama eşime bırakınca o baskı hissi oluyor geçsin istiyorum ama geçmedi daha
Alışma süresi 2 ay falan oluyor. Tabii kişiden kişiye değişir

Anladım ben dün 15 dakika yaptım az givi geliyor o yüzden sordum benim eşim 2 kez yaptık boşalmadı hiç ön sevişmeyi belkide uzun tutmadığım içindir
Ön sevişme çok çok önemli onu olabildiğince uzun tutun. Loş bir ışık, seksi bir şeyler giy, hafif bir müzik aç ve kendini o ana bırak. Saatlere dakikalara takılma, herkesinki farklı sonuçta. Sen yendin ona bak, artık bundan sonrası çok daha keyifli

Aparat çalışması yapmıyıcam bu sefer denerken akışına bırakıcam dediğin gibi yapıcam güzel birşeyler giyinicem ben apar topar yapıyorum alışssın diye

Aparat çalışması yapmıyıcam bu sefer denerken akışına bırakıcam dediğin gibi yapıcam güzel birşeyler giyinicem ben apar topar yapıyorum alışssın diye
yok tadını çıkara çıkara yap ama aparatsız olmazsa moralini bozma hemen çalış ve devam et

En son ilişkide ben egzersiz yapmadan denedim penis girişini biraz yavaş yapabildim ama başka sorun olmadı acı falan yoktu

Zararı var mı spreyin ve içine mi sıkıyorsunuz etrafına mı. Ben de bugğn deneyeceğim
İçine 5-6 fıs sıkıyorum canim bir zararı yok zaten normalde ağız içi için kullanılır vajina da ağız içi mukozasına çok çok benzer olduğu için bir zararı yok sadece ilk iki üç dk yakıyor oda uyuşması için, sonra da geçiyor

Kızlar benim şöyle bir sorunum var ki biliyorsunuz 2 ay önce ben ilişkiye girmeyi başarmıştım. Bir şekilde yapabiliyorduk aslında ta ki son reglimin öncesine kadar. Reglimden önceki son 2 denememizde canım çok yandı ve sanıyorum ki psikolojik olarak herşey başa döndü. Yine bende isteksizlik başladı sürekli kaçıyorum ilişkiye girmekten. İşin kötüsü saçma bahanelerle kaçtığımın da farkındayım. Baktım böyle olmayacak yeniden aparatlarla egzersiz yapmaya başladım. Ancak içim o kadar kasılıyor ki 1-2-3 de sorun yok. Ama 4. aparatı içime soktuğumda kaslarım içeride aparatı sıkıştırıyor resmen. Yeniden her şeyi vemcaine ile denemeye başladım. Şimdi de uyuşturmadan ilişkiye girmek istemiyorum. O en başlarda eşimi itikleyişlerim geri geldi resmen. Diyorum 1 sn sprey sıkıcam bekle. Nereye kadar spreyle devam edecek bilmiyorum

Yani zaten 2 ay falan aparatlarla girmen gerekiyordu canım kaslarının alışması için. Misal ben 1 ay sonunda aparatsız girmeyi başarmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…