Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Öyle yapıyorum canım girişi kendim ayarlıyorum ama ben hep müdahale ettim o da sinirlendi gel git yaparken

Ben varım canım esnek ikinci ilişkiye kadar bişey olmamıştı ikinci ve üçüncüde hafif kırmızılık oldu

Öyle yapıyorum canım girişi kendim ayarlıyorum ama ben hep müdahale ettim o da sinirlendi gel git yaparken
İşte o an kendine de ki ‘hiç bişey olmayacak, kötü bişey yok.’ Hatta ben ilk zamanlar tvden alakasız şeyler açtırıyordum. Misal avrupa yakası, kafam o an başka şeye odaklanıyordu. Zaten zamanla alıştıkça sende o romantik ana ayak uyduruyorsun

Umarım ben de başarabilirim git gel yaparken müdahale etmemeyi penis girdiğine sevinemedim bile bu durumdan

Ama hiç kanama olmadı kanama olanlar için deniyor olabilir o
Zarın yapısına göre olur kanamalar esnek zar ise ya çok az pembemsi kan gelir peçeteye vajinanın içini sil kontrol et yada doğumda direk kan gelir zar kalın ve önde ise benim gibi çok kasarak 1 saat falan git gel yapıldıysa eğer kanar tabi benim kanamam bir gün damlalar halinde geldi sona adetede döndü direk

Bende öyleyim o yüzden şöyle biryol izliyorum öncelikle kendi rahat ettiğim pozisyonda başlıyoruz ben sprey sıktığım için otomatikman 5 dk sonra baskıyı çok hissettirmediği için sevgilim git gel yaparken bende kendime dokunuyorum gözümü kapatıyorum sadece zevk kısmına odaklanıyorum zaten otomatikman bacağını kendin açmaya başlıyorsun ve kasıntın gidiyor çünkü o an fark ediyorsun ki kasınca değil,rahat bırakınca acımıyor en ufak kastıgın an canın yanar bu sadece vajinismus olanlarda değil normalde de böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…