Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Çok teşekkur ederim. Pozisyon olarak hangi pozisyon kendimi kasmamam için uygun olur. 27 yaşindayim bu sorunu yaşayana kadar cinsel ilişki bilgilerim kendi organim hakkinda bilgim çok azdi. Kendine organina dokunamayam bakamayanlardanim

Kızlar birleşme sırasında sorun yokken git gel yapma konusunda sorun yaşıyorum hallolur mu dersiniz? Ya da bu konuda neler yapmalıyım?
Hiç endişelenme, hepsi halloluyor. Ayrıca tebrik ederim, her şey bundan sonra senin için çok daha güzel olsun inşallah Ben kendimi acaba acır mı diye ilişki esnasında dinlediğimde kastığımı ama başka şeyler düşünmeye çalıştığımda ya da evet çok iyiyim, harikayım vs diye kendimi pohpohlayinca çok rahat olduğunu fark ettim. Tedirgin bir şekilde oldaklanmak yerine olumlu hissetmeye ve düşünmeye çalışıyorum. Belki sende de işe yarar.

Teşekkür ederimm sanırım o da zamanla olacak acımadan

Kesinlikle öyle ben aparat edinemedim ama çok çaba gösterdim parmak egzersizlerine devam ettim çokça faydası oldu öncelikle orayı tanimamizi genişleyebildiğini görmek oraya birşeyin girmesi filan çok çok cesaret verdi, diğer söylemlere dediğiniz gibi kimse kulak asmasın aksine zararı degiiill fazlasıyla yararı oluyor

Kızlar birleşme sırasında sorun yokken git gel yapma konusunda sorun yaşıyorum hallolur mu dersiniz? Ya da bu konuda neler yapmalıyım?
Kendini biraz daha serbest bıraktığın zaman o da olacak Benimde ilkinde sadece giriş olmuştu ikincisinde çok daha serbest bırakmaya çalıştım nefes ve egzersizler ile bi baktım ileri geri de oldu hatta bence en zor kısım giriş gerisi geliyor bi şekilde ilişkide acır mı nasıl olur yanma baskı olur mu diye düşünmek yerine güzel olacak gayet iyiyim heyecan mutluluk istek başarma gibi güzel duygulara odaklanmamız lazım ikincisinde ileri geriyi de yapacaksın bak gör

Nasıl motive etti bu mesaj teşekkür ederimmmm giriş artık oluyor ona bile şükrediyorum

Canim bende senin durumundaydim önceden oraya bakamaz asla dokunamazdim ilişki denerken eşim yaklaştığı an kaçardım ağlamaya başlardim. Şuan ilişkiyi başarmış değilim ama buradaki arkadaslarimdan aldığım cesaretle nefes ve parmak egzersizleri yapmaya başladım. Parmağını degdiremeyen ben şimdi parmağımı sokuyorum oraya. Ve oraya bisey gireceğine inandım kendime güvenim geldi. Henüz deneme yapmadım 2 parmağı aldıktan sonra deneme yapicam. Sakın korkma umutsuzluga kapılma. Emin ol parmagi soktuğum da acı falan hissetmedim iş oraya sokarken cesaret etmekte. Ondan sonrası kolay zaten bi kaç gün parmak egzersizi yap içinde döndür git gel yap. Emin ol kendine güvenin gelecek. Önce ayna yardımıyla vajinana bak incele sonra nefes yap kegel egzersizleri yap bol bol. Biz istersek her şeyi başarırız.

Nasıl motive etti bu mesaj teşekkür ederimmmm giriş artık oluyor ona bile şükrediyorum
Kesinlikle haklısın , Girişin olması çok güzel bir motivasyon bizler için başarma hissi mutluluk rahatlama beraberinde geliyor Bu rahatlıkla ileri geriyi de yapacak güç bizde

Aynı şeyi bende yaşıyorum canım özellikle eşime bıraktığımda ama acı yok en azından sadece baskı oluyor oda günden güne azalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…