Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bence hemen aparatın bırakma canımm ilişki tam anlamıyla oturana kadar devam et. Zaten kendin bile artık gerek kalmayacak diyip normal ilişkiye devam edeceksin.Korku endişen tam anlamıyla geçecek o cesaret veriyor bence 2günde bir olsun her gün zor olabilir

Artık bu sıkıntı bitti gitti geçmişler olsunnn tebrikler canım

Kanaman oldu mu ? Benim 3 gündür kanamam kesilmedi bel ağrısıyla beraber ama tahminimce çok dibine kadar girdi ve ben istemsizce çok kasıldım yaparken aşırı yani internette de böyle yazıyordu Tiniminimavihanim

Bir süre böyle gelebilir kuzum aşırı yoğun gelmiyorsa sıkıntı yoktur.Kasılma en aza indiğinde oda azalacak bir kaç gün isterseniz ara verin tahriş hissedersen fito krem sür olur mu

Ayyy çok teşşekkür ederim sizlerin sayesinde buranın okadar güzel bir enerjisi var ki birbirimizi tanımadan destek olduk çok sağolun . İlk demede sızı olması normal mi peki ?
Normal canım takılma ona oluyor illa ki bende de içerde git gel yaparken olmuştu biraz ama yoğun bi sızı değildi

Teşekkür ederimm benim adetim 1 hafta sonra o yüzden ben hergün yapmayı düşünüyorum çünkü adet devreye girince yapamıyıcam 1 hafta

Doktorumun söylediğini söylüyorum. 2 ay boyunca 2 günde bir 3 ve 4. aparatı yapıp ilişkiye girin demişti. Benim de adetime 3-4 gün olduğu için her gün yapın demişti. 1 ayın sonunda zaten aparatlara ihtiyacım kalmamıştı artık. Arada aparatsız deneyip onu siz anlarsınız zaten.

Kızlar 4. aparata kadar yapıyorum ama bugünlerde hiç motivasyonum yok bu konuda ne yapmalıyım
Yani bak ne güzel sona gelmişsin 4 ü de güzelce yap ve eşli denemeye geç. Vakit kaybettikçe kendi ömründen yiyorsun. Güzel günler yakın, kalk ve motive ol başaracaksın çok az kaldı

2 ay boyuncamı aparatla yapıcam ?

Kızlar 4. Aparata geçtim fakat ucu oluyor devamı olmuyor sizce en iyi hangi pozisyonda alabilirim 4. Aparatı aynaya bakarak yapıyorum bu arada ben hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…