Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tamam canım olmadı bugün iyice çalışıp yarın akşam denerim ayrıca eşli deneme aparattan daha mı zor sence canım
Eşli deneme aparatlara göre daha kolay oluyor bence aparatlar bi görev gibi kuru ve plastik sonuçta his olmuyor , ama eşli denemede eşinle çeşitli duygular paylaşıyorsun birazda sakin ve rahat olunca herşey yolunda gidiyor

Regl dönemin ne zamandı? İlk ilişki de regl biraz erken gelebiliyor. Benimde erken olmuştu
27 sindeydi abla dün birden çok gelmeye başladı ve renk hafiften koyulaştı insan adet ağrısını bile ayırt edebilir ya benimkide öyle ve zaten normaldede çok düzensiz adet döngüm ay yeni bir işe başlıcam umarım uzun sürmez 3 gün oluyorum normaldee

Kızlar kalıplaşmış şeyler var ya zar kanayacak diye 4. Aparattan sonra da zar kanamadı ya acaba kanasa ve açılsa sonraki ilişkiler daha mı kolay oluyor yoksa onunla bir alakası yok mu
Canım bende kanama ikinci ilişkide oldu oda kan değil leke sadece. Orda eşime bıraktım ben git gel yapmayı tam bosalacagi sırada biraz hızlı yaptı o yüzden leke geldi ama acı falan olmadı bazı insanlarda da hiç olmuyor

De mi canım ille gelmesi gerekmiyor. Bazılarında 4. Aparatta kan gelmiş ama ben de gelmedi bakalım ilişkide gelecek mi görcez

De mi canım ille gelmesi gerekmiyor. Bazılarında 4. Aparatta kan gelmiş ama ben de gelmedi bakalım ilişkide gelecek mi görcez
Bunun 2 tane sebebi olabilir
1. kendini demekki tam anlamıyla gevşettin ve rahatsın oradaki kasları istediğin gibi kullanabiliyorsun böyle devam et.
2.Hymen dediğimiz yapının esnek oluşundan kaynaklı bazılarımızda fizyolojik yapısı böyle olduğundan kırmızılık olmaz. Bazen hiç kanama olmaz bazen bakarsın 20. 30. ilişkin de hafif bir kırmızılık gelebilir.Buna takılı kalma

Kızlar ben 4. Aparatı ilk denediğimde bir sızı hissettim ama sonraki denemelerde daha kolay oldu sonuna kadar neredeyse alabildim orası aparata alıştığı için mi böyle ilkinde hafif sızladı şu an kolaylaştı

Umarım bu durumdan kurtuluruz canım bu gece benim de deneyesim var ama daha 4. Aparatı bugün yapabildim denesem mi diye düşünmüyor değilim ben de
Vallahi ben spreye güveniyorum bide parmak egzersizine sonrasında denemeye geçicem sen sende dene yapicam deee kafana onu kodla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…