Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bende de yanma oluyor canım acıma değil de yanma çok haklısın dediklerini yapcam

Kızlar iki gündür rahatsızım biraz çalışamıyorum aparatlar ile çalışırken tekrar birinci aparata dönmem de mi şu an 3. Deyim
Yok kuzum dönmezsin endişe etme. Ama egzersizlerine başladığında mutlaka birinci aparatı yaparakdan başla

Merhaba bende eşli denemedeyken bir yerden sonra yanma oluyor sebebi nedir ?

Kızlar aparatlara bakmadan mı yapıyorsunuz ? Doktorda ben bakamıyorum ama vajina girişini eğimini bulmam için bakmam gerekiyor doktor bakma diyor
Ben hep bakarak yaptım ilerledikçe öğrendim ama yine de baktım hatta doktorum da bakmamim iyi olacağını söylemişti

İdrar kesesine baskı oluyor ondan olabilir canım tam olarak nerde hissediyosun yanmayı?
Abla tam 5-6 cm den sonra hissetmeye başlıyorum ama diş fırçasıyla deneye deneye vajina ağzım yanıyor bugün çok kötüyüm küçük olduğum için aparat alamıyorum ve yarın eşli deneme yapacaktık bu yanma için bi önerin var mı ? Biri fito krem yazmış bide evde bepantol var

Ben hep bakarak yaptım ilerledikçe öğrendim ama yine de baktım hatta doktorum da bakmamim iyi olacağını söylemişti
Benim doktor biraz sinirli zaten kendi yaparken canımı çok yaktı bakmadan yapamıyorum diyorum bulucaksın vajina girşini diyor 4.aparatı yapıyorum artık eşimi ikna etsem doktora gitmiyicem 4.aparatı bir kaç güne rahat yaparım diye düşünüyorum sonra eşli denemeye geçicem

Kızlar gelişmeleri yazayım buraya yazınca motive oluyorum kendim 3 e kadar okadar rahat alıyorum ki ileri geri yuvarlak vs kayıp gidiyor . 4.aparatı yavaşça yapıyorum ama alabiliyorum hafif baskı hissediyorum . Eşim2 ye kadar çok rahat alıyor 3. Aparatta biraz sızı oluyor ben yaparken problem yok eşim yaparken hafif kendimi çekiyorum 4.aparatı eşim yaparken yavaş yapıyor . Doktora 4.aparatı rahat yapıp gitmeyi düşünüyorum ki son seansım olsun artık eşli ilişki denemesi versin . Sizce 1 haftada hergün 1 saat yapsam 4.aparatı hem eşim hem ben rahat yapabilir miyiz ?

Bende de yanma oluyor yaparkenn umarım bu süreçleri atlatıp eşli denemede başarılı oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…