Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aslında çok saçma, benim aparat içimdeyken doktorum elime ayna veriyordu hani beynin içine bişey girebileceğini algılasın diye. Zaten bu korkular beynimizin bizi kandırmasından dolayı olmuyor mu?
Evet zaten pişman oldum bu doktora gittiğime evde kendim yapsaymışım tek avantajı işaret parmağımı onun sayesinde yaptım devamını kendim getirdim zaten sinirli yapamayınca evde dene diyor ee sen niye para aldın ozaman evde yapıcaksam

Banada öyle geliyor 3,4 güne hallederim inşallah Peki eşli ilişki denerken belli bir süre önce aparat sonra eşli denememi yapıcam.
Evet ön sevisme esnasında aparatı tak çıkar yap 3 4 kere içerde beklet biraz 15 dk kadar sonra aparatı çıkar aynı şekilde pns yap pozisyona sen karar ver üst mü rahat misyoner mi bakarsın zaten

Evet zaten pişman oldum bu doktora gittiğime evde kendim yapsaymışım tek avantajı işaret parmağımı onun sayesinde yaptım devamını kendim getirdim zaten sinirli yapamayınca evde dene diyor ee sen niye para aldın ozaman evde yapıcaksam
Keşke öyle doktorlar olmasa ya hele bu konuda desteğe en ihtiyaç duyduğumuz konu bu ve asabi bi doktorla çok zor sen o doktora takılma boşver belli ki sadece para için yapıyor işini

Keşke öyle doktorlar olmasa ya hele bu konuda desteğe en ihtiyaç duyduğumuz konu bu ve asabi bi doktorla çok zor sen o doktora takılma boşver belli ki sadece para için yapıyor işini
Evet geçen gittiğimde haldur huldur aparatları soktu bir dakika dedim gevşiyim ellerimi siper yaptım çek ellerini dedi 4 dü aldırmaya çalıştı alamıyorum canım yanıyor dedim ba başka yere baskı yapıyorsun diyo siz gösterim diyorum neyse sen evde 3 e iyice çalış üçüde zor aldın zaten sonra gel dedi değişik insanlar gerçekten okadar oara verdim operasyonuma kadar burada oldum bu süreçte vajinusmustan çok doktor seanslarından korkmaya başladım gitceğim gün stresteyim aparatı nasıl sokucakta canım yanıcak diye

Tahriş etmiş olabilir canım yanma için doktor banada fito krem alabilirsin demişti bepantolu bilmiyorum etkisi olur mu bide fırçayı üstüne streç ya da steril eldiven ile mı yapıyorsun direk mi oda etkili olabilir
KIZLARRRRRRRR BEN YENDİMMMMMMMMMMMMM

Cidden çok sinir bozucu. Ben nasıl olursa yenmek derdindeyim bu süreçte gerçekten beni yaşayanlar anlıyor yalnızca çok teşekkür ederim size
Evet seni çok iyi anlıyorum. Erkekler bazen sorun çıkartabiliyor. Benimki de bir kere aparatlara laf etmişti. Neler yapıyoruz halimize bak gibisinden. Sonra kızdım yani ben keyfime mi yapıyorum dedim. Yani haklısın sana laf etmiyorum falan deyip kapamıştı konuyu. Daha da aparat çalışırken yanımda durmadı. Zorlandığımda yanımda destek oldu o kadar

X