Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım tam o kemik kısmını hissediyorum o kısımda kızlık zarı denen yapı geçilmiş oluyor de mi ?
Tam orası kas işte canım, bak resimde de böyle daralan bir yer var. Tam orada güçlüce ıkınınca orası açılacak.
1668680892281.png

Kızlar aparatlara başlayalı 4 gün oldu neredeyse her gün çalışarak 4. Aparata kadar geldim. Ama 3 ü iyice çalışıp öyle ilişki deneyeceğim buradaki destekler sayesinde motive ediyorum kendimii

Serviks denen yer mi canım
aslında resimde net değil şimdi farkettim. Normalde daralan bir kısım var altta ve orası vajinismus hastalarında tamamen kapalı duruyor. Fakat ön sevişmeyle uyarılınca genişliyor ve boyu uzuyor. Bu resimdeki de o hali, yani vajinamız bu hale geliyor.

aslında resimde net değil şimdi farkettim. Normalde daralan bir kısım var altta ve orası vajinismus hastalarında tamamen kapalı duruyor. Fakat ön sevişmeyle uyarılınca genişliyor ve boyu uzuyor. Bu resimdeki de o hali, yani vajinamız bu hale geliyor.
Bana yine bişeyler oldu dokunduranıyorum çok acıyor vemcaine sprey sıktım yine çok kötüyüm şuanda 😭

Neden önerilmiyor acaba
Çünkü cinsellik evliliğin temel taşı. Hamile kalınca bazı hamilelere ilişki yasağı veriliyor. Siz bunu yenmeden ve alışmadan hamile kalırsanız, ilişkiye giremezseniz bu kocaman bir sorun haline gelir. Ama bir kaç haftada yenip 2 ay kadar da alışıp çocuk çalışmalarına başlayabilirsiniz .

Çünkü cinsellik evliliğin temel taşı. Hamile kalınca bazı hamilelere ilişki yasağı veriliyor. Siz bunu yenmeden ve alışmadan hamile kalırsanız, ilişkiye giremezseniz bu kocaman bir sorun haline gelir. Ama bir kaç haftada yenip 2 ay kadar da alışıp çocuk çalışmalarına başlayabilirsiniz .
Teşekkür ederim bende yenmeye çalışıyorum umarım başarabilirim

Ben de 4.aparatı alabiliyorum. Ancak eşliyi yapamadım. Altta olduğum pozisyonda çok kasılıyorum, bacaklarımı açamıyorum. Bütün vücudum titriyor. Bacaklarım dümdüz oluyor, kendimi güvende hissedemiyorum eşimle denerlen. Penis teması bile zor oluyor. Alttayken ağlama krizlerine girdiğim oldu. Aparatları da genelde iki dizimin üstüne gelip alıyorum. Çünkü yatar pozisyonda kendimi güvende hissetmiyorum. Ancak eşimin üstünde yapamadım. Çünkü nasıl oturacağımı bilemedim, penisin yönünü ayarlayamadım. Tam ayarladım sanınca da vajinamın yerini kaybettim sanki :KK43:((( neler tavsiye edersiniz? Yardım edin 🧡
Canım ben üstte yaptım ve çok kolay oldu. Anlatmaya calisiyim biraz. Önce ön sevisme kısmında ben kendi elimle 3 parmak çalıştım aparat kullananlar için en sonuncusu. İyice 3 parmak aynı anda rahat olana kadar yaptım bu arada da eşimin hazır olma süreci geçti rahat 20 dk vardır. Parmağım ordayken kalktım üst pozisyona geçtim iki dizimin üstüne. Tabi bacaklar ilk başta rahat olmuyor ilk birleşme olacağı için hatta benim bacaklar 2 gün ağrıdı şöyle mı boyle mi derken üstüne yüklenmekten bunlar olabilir normal şeyler ☺️sonra elimi cektim pnsi tuttum giriş kısmına yerleştirip nefes verirken hafif oturdum bu şekilde yapa yapa hepsi grdi. Yanlış gittiğini hissettiğimde hafifçe pnse yön verdim popya doğru bunu bir kere yaptım sadece tekrar ihtiyaç duymadım. Eşimin bi sözü vardı pns yolunu bulur derdi gerçekten buluyor 😂 eğer vajina girişini kaybediyorsan elinle bulabilirsin ya da o an hemen tekrar aparat yapıp pnse dönebilirsin acele etmeden sakince ilerlemeye çalış sonuç başarı olacak inan bana 😇

Bana hep ordaki delik yırtılmalıymış gibi geliyor rahatça girmesi için öyle değil de mi :KK43:
Kesinlikle öyle birşey yok orası zaten açık yirtilacak bişey yok rahatla canım ☺️ kendini odaklama kırmızılık olacak mı acıyacak mı diye çünkü olmayacak ☺️ bak bana doktor onca şey yaptı sonra kendim 3 parmağa kadar yaptım en son eşli birliktelik yaşadık hiçbirinde kırmızı gelmedi ☺️ kasmadigin sürece olmaz bunu kendine sürekli söyle kastigini farkettiginde dur bekle nefes kegel yap rahatla sonra devam et. İlk giriste bende de ufak bi yanm oluyordu ilişki denerken olmadı mesela sadece parmakta oluyordu

X