Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Süper o zaman

Canım orda da mı dilatör tedavisi uyguladılar. Ben de Ankara'da gitmeyi düşünmüştüm yani bizim kendimiz çalıştığımız gibi egzersiz mi yaptırıyorlar yoksa ilaç tedavisi falan var mı
Geçtiğimiz Aralık ayinda Ankara'da vajinusmus tedavisinde ün yapmış bı jinekologa gittim 10 bin küsur verdim tedavi için yapılan tedavi ise aparatleri hepsini bir gunde sokup gondermek oldu yüzde yüz çözüm denildi 1 sene olucak hala çözmüş değilim

Dilatör varmı elinde canım şu an tekrardan sıfırdan başla

Evet var denemeyi hiç birakmdim aparatları yapbiliyorum eşli denemede hepsini almıyorum acı hissinden dolayı vemcaine sprey deneyeceğim yarın bakalım
Süpersin ne güzel bak bırakmamışsın bazılarımız böyle aparatlar da sonra eşli denemede takılıyor ama bu büyük bir kısmını geçtiğini gösterir spreyle yenen çok kişi var inşAllah sanada fayda sağlar

İnsaAllah canım insaAllah , evet aparatları yapıyor olmak insanı motive de ediyor yakalastim diyip pes etmiyorsun ama uzayınca da manen yoruyor insanı Allahim bizim gibi bu durumu yaşayan herkese yardım etsin

sağol canım doktor eşime iyileşene kadar bir şey yapma demiş. Eşim diyor ki bir daha denediğimizde ya birleşmek için deneyelim ya da hiç yaklaşmayacağım sana
Benim eşim de bunu söylemişti ama bu benim için dilatöre başlamam da en büyük etken oldu ve iyi ki olmuş asla dilatör yapamam diyordum o sözler beni hırslandırdı yaptım ve oldu hatta eşli denememiz de başarılı oldu çok şükür Asla yapamam diyen herkes sonra bu muymuş diyor sanırım siz de dersiniz egzersize başlayın bir an önce bence

Ben kendim deneyeceğim doktora gitmedim gittim ama normal jinekologtu sadece kontrol etti birkaç parmak egzersizi yapmıştı

Bende aynı bunalım icindeyim ama pes etmek yok evet 4. Aparat penisten ince ben şöyle yapiyorum aparata biraz peçete sarıp strecledim üstüne prezervatif takıp kayganlastirici sürdüm öylede deneyebilirsin

Aparatlarla çalışırken 3 numarada ilerletmeye korkuyorum kızlar ne yapayım lütfen yardımcı olun
Bir günde hepsini yapmaya çalışma bence. Bir ve ikiyi çok iyi çalış. Kolayca tak çıkar, ileri geri, içeride yuvarlak çizme gibi şeyleri yapabilir hâle gel. Sonra diğerine geç. 5 litre suyu bir anda icemeyiz. Yudum yudum, bölerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…