Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

sağol çok panikledim evde yalnızım ağlıyorum sadece
Hiç ağlama, belki eşin işine geldiği gibi doktorun söylemediği bir şeyi söylemiştir sana. Hani seni tetiklemek için fakat bu bizde ters tepiyor. Ama sen moralini bozma sakın daha çok asıl bunu kendin için yap

Neden
sağol çok panikledim evde yalnızım ağlıyorum sadece
Neden ağlıyorsun canımm motiveni düşürme asla bak önünde bir gerekçen olsun mesela eşim için yapacam başarcam demelisin bak gerçekten imkanız asla değil başardıgında tinimini aynen dediğin gibiymiş mesajını atacaksın buraya

inşallah tinimini müjde veririm size tüm arkadaşlarımız aşar inşallah

hemen okuyorum ya ne desem bilmiyorum hemen toparladınız beni

Canım benim ilk baktığım haliyle arasında fark var önceden çok küçük görünürdü burdan bişey girmez derdim şimdi dışardan bakınca görünen kısmı değişti biraz genişledi ve sanki daha yumusak geliyor artık ama iç kısmı egzersiz bitiminde eski haline dönüyor oda zaten normal olan

Şimdi egzersizlere başlayacaktım çok modum düştü
Canım sıkma canını bende muzdaribim bu konuda, ama başaricaz buna inan çok fazla araştirip birseyler öğrendim deneyimlemeye çalişiyorum sende pes etme ve inan kendine olucak biz güçlü kadınlarız

Yapicam canim inşallah başaricam, ilk denememiz de canım çok yandı o yüzden bu raddeye geldi bu iş ama inanıyorum olucak

Yapicam canim inşallah başaricam, ilk denememiz de canım çok yandı o yüzden bu raddeye geldi bu iş ama inanıyorum olucak
Yani bizim de ilk denememiz umduğum gibi olmamıştı ve aşırı korkuyordum zaten sonrasında tabi canım yanıcak sandığım için hep daha çok kapadım kendimi. Ama geldiğim nokta bu artık korkmuyorum sadece önümde zevk alma meselesi kaldı o da olacak zamanla inanıyorum. O yüzden sende inan kendine, burada o kadar başarmış insan var ki.

Canım sıkma canını bende muzdaribim bu konuda, ama başaricaz buna inan çok fazla araştirip birseyler öğrendim deneyimlemeye çalişiyorum sende pes etme ve inan kendine olucak biz güçlü kadınlarız
sağol canım doktor eşime iyileşene kadar bir şey yapma demiş. Eşim diyor ki bir daha denediğimizde ya birleşmek için deneyelim ya da hiç yaklaşmayacağım sana

sağol canım doktor eşime iyileşene kadar bir şey yapma demiş. Eşim diyor ki bir daha denediğimizde ya birleşmek için deneyelim ya da hiç yaklaşmayacağım sana
Benim eşimde öyle demişti bana çok üzülmüştüm, o günden sonra bir daha denemedim. Şimdi uyuşturucu sprey alicam kayganlastirici jel ile birlikte kullanıp öyle denicem eğer faydasını görürsem sana direkt yazarım üzülme lütfen ama bir kaç gün sonra anca deyenebilirim spreyi alamadım. İnşallah güzel haberlerle gelicem sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…