Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

sağol çok panikledim evde yalnızım ağlıyorum sadece
Hiç ağlama, belki eşin işine geldiği gibi doktorun söylemediği bir şeyi söylemiştir sana. Hani seni tetiklemek için fakat bu bizde ters tepiyor. Ama sen moralini bozma sakın daha çok asıl bunu kendin için yap

Neden
sağol çok panikledim evde yalnızım ağlıyorum sadece
Neden ağlıyorsun canımm motiveni düşürme asla bak önünde bir gerekçen olsun mesela eşim için yapacam başarcam demelisin♥️ bak gerçekten imkanız asla değil başardıgında tinimini aynen dediğin gibiymiş mesajını atacaksın buraya

Neden

Neden ağlıyorsun canımm motiveni düşürme asla bak önünde bir gerekçen olsun mesela eşim için yapacam başarcam demelisin♥️ bak gerçekten imkanız asla değil başardıgında tinimini aynen dediğin gibiymiş mesajını atacaksın buraya
inşallah tinimini müjde veririm size tüm arkadaşlarımız aşar inşallah

Sen de oku ara sıra, gerilerde benim buhran dolu mesajlarım da var. 😄Ağlarken salya sümük yazdığım. Bak şimdi nerelere geldim. Kimsenin kimseden eksiği, fazlası yok. Hepimizinki aynı organ yani😂 Biz yaptık, sen de yapacaksın. 💪🏻💞
:anne::KK60::KK36::KK49::confused:

Sen de oku ara sıra, gerilerde benim buhran dolu mesajlarım da var. 😄Ağlarken salya sümük yazdığım. Bak şimdi nerelere geldim. Kimsenin kimseden eksiği, fazlası yok. Hepimizinki aynı organ yani😂 Biz yaptık, sen de yapacaksın. 💪🏻💞
hemen okuyorum ya ne desem bilmiyorum hemen toparladınız beni:KK200:

Kızlar bir şey soracağım mesela aparat çalışırken küçük delikten aparatlarla çalışılıyor ya orası genişliyor mu yani yoksa ilişkiye girdiğimizde mi oluyor tam olarak yani yukarıdaki et parçası da ilişkiye girdikçe mi gidecek
Canım benim ilk baktığım haliyle arasında fark var önceden çok küçük görünürdü burdan bişey girmez derdim şimdi dışardan bakınca görünen kısmı değişti biraz genişledi ve sanki daha yumusak geliyor artık 😁 ama iç kısmı egzersiz bitiminde eski haline dönüyor oda zaten normal olan

İki aylık evliyim ve ilk birliktelik olmadı halâ kızım ilk denememizde canim çok yanmişti birazda kan gelmişti. O günden sonra çok korktum, ve bir türlü olmuyor kasıyorum kendimi. Kayganlastirici jel aldım etkisi var ama acıcak korkusu hala olduğu için cesaret edip birleşme yaşayamıyorum. Ön sevişme her şey normal ama iş birliktelige geldiği an titriyorum elim ayağım buz gibi oluyor kasılıyorun doktora da gidemem bütçem yok. Napiyim işte bende kendi kendime araştirarak egzersizler yaparak aliştirmaya çalışıyorum o bölgeyi. Parmak egzersizleri yapabiliyorum dokunabiliyorum iki parmak alabiliyorum ama kız olduğum için o zar gerilip acıyor bunu farkediyorum. O yüzden uyuşturucu sprey alıp öyle denicem inşallah yararını görürüm görenler de olmuş. Bir de kayganlastirici jel ile birlikte kullanicam sprey tahriş etmemesi açısından böyle birsey düşündüm inşallah olumlu sonuç alırım 🌷

Şimdi egzersizlere başlayacaktım çok modum düştü
Canım sıkma canını bende muzdaribim bu konuda, ama başaricaz buna inan çok fazla araştirip birseyler öğrendim deneyimlemeye çalişiyorum sende pes etme ve inan kendine olucak biz güçlü kadınlarız 🥰🍀

Aynu şeyleri bende yaşadım, eşimden soğumuştum resmen keşke evlenmeseydim nerden evlendim. Başka şeyleri yapmak bile aklıma gelmişti. Allah korusun. Ben senin kadar cesaretli değildim maalesef ben bakamıyordum bile. 2 parmak çalış sonra eşine izin ver o sana parmak yapsın. Ona olan güvenin yerine gelir.
Yapicam canim inşallah başaricam, ilk denememiz de canım çok yandı o yüzden bu raddeye geldi bu iş ama inanıyorum olucak

Yapicam canim inşallah başaricam, ilk denememiz de canım çok yandı o yüzden bu raddeye geldi bu iş ama inanıyorum olucak
Yani bizim de ilk denememiz umduğum gibi olmamıştı ve aşırı korkuyordum zaten sonrasında tabi canım yanıcak sandığım için hep daha çok kapadım kendimi. Ama geldiğim nokta bu artık korkmuyorum sadece önümde zevk alma meselesi kaldı o da olacak zamanla inanıyorum. O yüzden sende inan kendine, burada o kadar başarmış insan var ki.

Canım sıkma canını bende muzdaribim bu konuda, ama başaricaz buna inan çok fazla araştirip birseyler öğrendim deneyimlemeye çalişiyorum sende pes etme ve inan kendine olucak biz güçlü kadınlarız 🥰🍀
sağol canım doktor eşime iyileşene kadar bir şey yapma demiş. Eşim diyor ki bir daha denediğimizde ya birleşmek için deneyelim ya da hiç yaklaşmayacağım sana:110:

sağol canım doktor eşime iyileşene kadar bir şey yapma demiş. Eşim diyor ki bir daha denediğimizde ya birleşmek için deneyelim ya da hiç yaklaşmayacağım sana:110:
Benim eşimde öyle demişti bana çok üzülmüştüm, o günden sonra bir daha denemedim. Şimdi uyuşturucu sprey alicam kayganlastirici jel ile birlikte kullanıp öyle denicem eğer faydasını görürsem sana direkt yazarım üzülme lütfen ama bir kaç gün sonra anca deyenebilirim spreyi alamadım. İnşallah güzel haberlerle gelicem sana

X