Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bir günde hepsini yapmaya çalışma bence. Bir ve ikiyi çok iyi çalış. Kolayca tak çıkar, ileri geri, içeride yuvarlak çizme gibi şeyleri yapabilir hâle gel. Sonra diğerine geç. 5 litre suyu bir anda icemeyiz. Yudum yudum, bölerek.
Tamam o şekilde yapayım çok çok teşekkür ederim 😘😘😘😘

Kızlar kızlar bugün kendim rahat yaptım parmaktan eskisi kadar tiksinmiyprum neyse ben 3.aparata kadar yaptım sonra eşim 1 saat yapıcaktı yarım saat yaptı ve gayet iyidi sonra bir kahve içip devam edelim dedim . Geçtik yarım saat daha yapıca parmak 1.aparat yaptık açıkca yazıcam eşim dediki 2.aparatı yaparkende ön sevişme yapalım alışmış ol tamam dedim ve ikinci aparat içimdeyken ön sevişme yapıp ileri geri yaptım ve hiç bir ne sızı ne ağırı hissetmedim gayet rahattım 3.aparat içimdeykende ön sevişme yaptık ama onda ileri geri yapmadım ayy bir özgüvenim geldi kendime okadar mutluyum ki 🥰😂😂

Benim eşimde öyle demişti bana çok üzülmüştüm, o günden sonra bir daha denemedim. Şimdi uyuşturucu sprey alicam kayganlastirici jel ile birlikte kullanıp öyle denicem eğer faydasını görürsem sana direkt yazarım üzülme lütfen ama bir kaç gün sonra anca deyenebilirim spreyi alamadım. İnşallah güzel haberlerle gelicem sana
inşallah güzel haberlerini bekliyorum. Eşimin de biraz iyileşmesi gerekiyormuş sonra deneyeceğiz mutlaka haberleşelim

Benim eşim de bunu söylemişti ama bu benim için dilatöre başlamam da en büyük etken oldu ve iyi ki olmuş asla dilatör yapamam diyordum o sözler beni hırslandırdı yaptım ve oldu hatta eşli denememiz de başarılı oldu çok şükür🙏🏻 Asla yapamam diyen herkes sonra bu muymuş diyor sanırım siz de dersiniz egzersize başlayın bir an önce bence
inşallah bu muymuş derim bende sağol eşimin durumundan dolayı bir süre ara verdik

Benim hayatta hiç şansım yok ya gerçekten bıktım 😒 tam deniycez kurtulcam diyorum bu seferde eşimde kıl dönmesi çıktı afedersiniz adam oturamiyor bile nasıl deneyip yenicem şimdi ay kafayı yemek üzereyim yaa 😭

Merhabalar.Ben de 5 aylık evliyim. Burada okuduklarımdan sonra bir cesaret geldi parmak egzersizi deneyeyim dedim ama parmakla başlayamadım onun yerine makyaj fırçası kullandım. İlk başta biraz zorlandım mide bulantısı baş dönmesi yaşadım kaygı ve endişe zirve yaptı ama derin nefes alıp vererek kendimi sakinleştirdim. Sonra yavaş yavaş devam ettim fırçayla. Ve neredeyse bir parmak boyunu geçtim. Çok şaşırdım açıkçası sonra biraz ara verip tekrar denedim ama ilk ilerleme gibi olmadı daha az girdi. Kendimi kastığımı hissettim ama bir türlü gevşeyemedim bunlar ilk denemeler de normal mi acaba. Ve başka nasıl tavsiyeler verebilirsiniz

X