Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

O kadar iyi geldiki bunu okumak ekran görüntüsü aldım. Sık sık okurum. Zaman ayırıp pıttırı pıttırı yazan ellerinden biz razıyız, Allah da razı olsun marmeladova

O kadar iyi geldiki bunu okumak ekran görüntüsü aldım. Sık sık okurum. Zaman ayırıp pıttırı pıttırı yazan ellerinden biz razıyız, Allah da razı olsun marmeladova
Amin canım. Ne yapacağımı bilemeyip gözyaşları içinde buraya yazarken başta Tiniminimavihanim olmak üzere pek çok kişi bana yardımcı oldu. Ben yendim, başkaları yendi. Herkes yenebilir.

Amin canım. Ne yapacağımı bilemeyip gözyaşları içinde buraya yazarken başta Tiniminimavihanim olmak üzere pek çok kişi bana yardımcı oldu. Ben yendim, başkaları yendi. Herkes yenebilir.
O günler dün gibi aklımda kuzummm çok şükür geçti sırada diğer kızlarımız var. Başka bir eve taşındım onlarla uğraşıyorum çok müsait olamıyorum şimdilik güzel haberlerinizi bekliyorum

İşte o aparatı almama eşim izin verse bende yaparım

İşte o aparatı almama eşim izin verse bende yaparım
Bu durumu yenmeni istiyorsa destek olmalı sana. Hiç birimiz keyfimizden yapmadık onları. Hiç birimizin eşinin hoşuna gitmedi emin ol. Yenmenin tek yolu aparat demiyorum ama daha hızlı yolu bu

Bu durumu yenmeni istiyorsa destek olmalı sana. Hiç birimiz keyfimizden yapmadık onları. Hiç birimizin eşinin hoşuna gitmedi emin ol. Yenmenin tek yolu aparat demiyorum ama daha hızlı yolu bu
Merhaba çok özür dileyerek yazıyorum durumum olmadığından diş fırçasıyla denedim az önce ve 5 cm aldım resmen ! Sadece çok tekrar yanma hissi geldimi durdum nefes aldım biraz daha kaydı sonra birden bi içime girişini hissedince midem çok bulandı ve sanki rüyadan uyanmışım gibi tekrar kasıldım ama bu benim için bir mucize tekrar bir sorum olacak yukarıya doğrumu yoksa düz mü ilerleteyim kendimi ilişkiye girermiş gibi davranıyorum çünkü.Bu kadar açık konuştuğum için özür dilerim fakat başka türlü anlatamam.Yaşımdan dolayı özelden ayıplayan olmuş fakat bu yaşımda yennemezsem ilerde daha da zorlanırım ki zaten 2 senedir bu durumla yaşıyorum

Tam tersi aşağı doğru ittir yön böyle ve gün gün diş fırçasına kağıt sarıp üzerine streçleyip kalınlaştırabilirsin de

Birisi bana şimdi yanma hissinin erkeklik hormonunun salgılanması ile alakalı olabileceğini söyledi
Ne alaka ki idrar kesesine yaptığın baskıdan dolayı yanma hissediyorsun doğal olarak orayı ilk kez kullanıyorsun ve zamanla bu his geçecek. Erkek hormonundan olsa bizlerdeki yanmalar da geçmezdi di mi?

Yani olumsuz şeyler böyle bilinçaltıma yerleşiyor işte
İşte bütün olumsuz düşüncelerden arındır beynini. Müjdegül Karaca hocanın vajinismus videolarını youtubetan izle baya katkısı oluyor. Ben de Tiniminimavihanim dan görüp izlemiştim çok işe yarıyor.

Kızlar önerdiğiniz yada kullandığınız kayganlaştırıcı markası yazarmısınız ultrasyon jelinden sonra tahriş oldu kayganlaştırıcı kullanmayı düşünüyorum

Kızlar önerdiğiniz yada kullandığınız kayganlaştırıcı markası yazarmısınız ultrasyon jelinden sonra tahriş oldu kayganlaştırıcı kullanmayı düşünüyorum
Su bazlı herhangi bir kayganlastirici kullanabilirsin ama ben viaxiden memnunum. Deneyebilirsin.

Ama bebe yağı vajinanın ph ına uygun değil.
Ben de öyle biliyorum hatta doktoruma burada okuduğum kadınların kullandığı bebe yağı, zeytinyağı, vazelin, hindistan cevizi yağı gibi şeylerin kullanılıp kullanılamayacağını sormuştum. Kesinlikle kullanmamak gerektiğini söylemişti. Ph uygun değil, florayi bozabilir ve enfeksiyon, mantar vs yapabilir demişti. Doktorlar arasında da bir fikir ayrılığı var Ama en garantisi ph uyumlu su bazlı kayganlastirici veya doktorların muayene için kullandığı ultrason jeli bence.

Kesinlikle katılıyorum, biri öyle biri böyle diyor. Onlar bu işin okulunu okumuş onların bile kafası karışıkken biz ne yapalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…