Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar vajinismusu gerçekten yaşamayan insanda nasıl bir psikolojik bozukluk yarattığını anlayamaz.bende bi kaç ay öncesine kadar aynı sorunu yaşıyordum hemde3 yıldır. psikolojim acayip bozulmuştu ağlama nöbetlerim olurdu hep, dışarı çıkmak istemez kimseyle konuşmak istemezdim.herkeze yalan söylemekten bıkmıştım artık çünkü...bende bi dr yardımıyla yendim bu illeti...bumuymuş diyorum ama bunu vajinismusken bana kimse anlatamazdı...ama vajinismusun ben bi kaçış olduğuna inandım hep kaçtım hep erteledim sakın böyle yapmayın...egzersizlerinize ara vermeyin yapamıyorum bgünde bu kadar deyip etelemeyin üstüne gidin hani orda(vajinada) bir duvar var deriz ya daha ileri gitmiyo deriz duvar falan yok hiç bişey yok arkadaşlar o duvar bizim kafamız kendimize duvar örüyoruz uyduruktan...ertelemek kaçmak yok bunu unutmayın of sıkıldım yok...ben bunları yaptım hep...bu sorundan umarım en kısa zamanda herkez kurtulur kararlı olursanız bunu yaparsınız kendinize güvenin.... kendiniz için en başta bunu başarın...
Merhaba hala aktif misiniz ?

Hayır kasmadım çünkü üstte denedim tüm kontrol kendimdeydi aparatta olduğu gibi yavaş yavaş kendim girdim nefes alıp verirken girmişti. Hiç bir acı hissetmedim bi yerde baskı oluyordu orda sadece durup nefes egzersizi yaptım ama bırakmadım inanın hiç bir şey yok ben yaptıysam herkes yapar
Canım şimdi başka hangi pozisyonlari deneyebiliyorsun

X