Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Yeni gelen arkadaşlarım genellikle hep topikte aynı şeyler yazılıyor. O yüzden size şöyle bir önerim var bir kitap roman okur gibi bu sayfalardan geriye doğru gidin çok güzel bilgiler var.

Ben bazen not defterine yazardım bazen ekran görüntüsü alırdım bunlarda yenmeyi kolaylaştırıyor bilginiz olsun okuyunn

Hahahah birde burçlarımız da aynı olsun tebrik ederim 4 .dilatörü yaptıysan senin işin bitmiş ne güzel bende bu cümleleri kurmak için 4 gözle bekliyorum. Bende doktordan seans alıyorum bakalım yarın 4.seansım

Tebrik ederim canım, çok sevindim senin adına

Evet, ben de 9 seans aldım hem zamanım hem para boşa gitmiş gibi oldu. Doktorum ilk kendi yaptı, sonra bana yaptırdı. Ev ödevi de verdi. Bu şekilde yendim. Allah bunu yaşayan herkesin en kısa zamanda yenmesini sağlasın inşallah.

çok merak ettim, doktor hangi doktordu, benim de yaklaşık bir senedir süren bi süreç var.. ve hangi metot uyguladı yani hipnoz falan mı acaba

Balık ben. Hadi bakalım bol bol şans diliyorum verimli bir seans olsun inşallah.

İnşallah bende diğerleri gibi en kısa zamanda atlatırım bazen umutlanıyorum güç alıyorum kendimden bazen ise çok karamsar oluyorum
Bende aynı senin gibiyim bazen burayı okuyup yaparım ben bunu ya diye cesaretleniyorum ama bazen yapamam diye karamsarlık çöküyor üstüme. Sen parmak egzersizi yapıyor musun

Denemelerin ikisinde biraz girer gibi oldu ama ilerleyemedi çok canım yandı kasıldım titremeye başladım nefes alış verişim hızlandı o yüzden orda bıraktık bu yüzden birleşme yaşayamadık bir daha da denemedik

Bende senin durumundayim birbirimizden cesaret alıp bu hastalığı yenicez insallah. Biz güçlüyüz yapariz

Bende aynı senin gibiyim bazen burayı okuyup yaparım ben bunu ya diye cesaretleniyorum ama bazen yapamam diye karamsarlık çöküyor üstüme. Sen parmak egzersizi yapıyor musun
Ben daha hiç başlamadım bir doktor gözetimi altında başlarım diye bekliyordum ama imkanımız olmadı vajinusmus tedavisini doktor tarafından bitiren bir arkadaşıma doktoru bir kitap tavsiye etmiş bu durumu yaşayan çiftle bir doktorun izlediği yolları uygulamalı anlatan yarın akşam onu alacağım ve pazar günü başlayacağım inşallah

Aynen bizde 10 bin fiyat verdiler ve tedavi baslamadan peşin istediler. Vermek istemedik herkesin yaptığı bir şey icin bu kadar para vermek insanın zoruna gidiyor ve burda kendi kendine atlatan bir sürü insan var bir gün bizde onlardan biri olup başkalarına yardım edicez cesaretlendiricez. Bende şuan önerilen bir kitap okuyorum seans olarak ilerliyor yazılanı yapiyorum. Cem kecenin 10 adımda vajinismus kitabı. Senin alacağın kitabın adı ne

Bana tavsiye edilen kiitapta budur sen ne kadar süredir kitabı okuyorsun işe yarıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…