Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aynen bizde 10 bin fiyat verdiler ve tedavi baslamadan peşin istediler. Vermek istemedik herkesin yaptığı bir şey icin bu kadar para vermek insanın zoruna gidiyor ve burda kendi kendine atlatan bir sürü insan var bir gün bizde onlardan biri olup başkalarına yardım edicez cesaretlendiricez. Bende şuan önerilen bir kitap okuyorum seans olarak ilerliyor yazılanı yapiyorum. Cem kecenin 10 adımda vajinismus kitabı. Senin alacağın kitabın adı ne
Ne kadar çok fiyat istemişler benim doktorum çok hesapliymis gerçekten. Bende cem keçenin vajinismusun üstesinden gelmek kitabını okuyorum aynı zamanda tedavinin yanında

Kızlar 3 gündür yapamıyorum adetime 2 gün var . İnanılmaz bir sızı var hassas dönemim ondan mı anlamadım . Parmak dahi yapamadım bugün doktora gidicem ve 3 . Boyutu deniyicez🥲 çok endişeliyim
Bende yapamıyorum aynı durumdayız eş tek parmakta kaldık adet olmak üzereyim bitince devam inşallah ☺️ çift parmak rahat olunca ilişki deniycez artık

Bende yapamıyorum aynı durumdayız eş tek parmakta kaldık adet olmak üzereyim bitince devam inşallah ☺️ çift parmak rahat olunca ilişki deniycez artık
Benim tahriş olmuş galiba bugün doktorda yapmadık hem adetim yakın ağrım var hemde sızım doktor güzel gidiyoruz seni korkutmayayım adetten sonra gel dedi

Doktor estrıol krem verdi kızlar tahriş oldu aparattan dolayı vajinam kulanan var mı bu kremi ?
Yok canım ben bilmiyorum ama doktor vermiş sonuçta rahatlatır seni. Bir de regl öncesi her yerimiz ödemli olduğu için haliyle orası da daha ödemli ve hassas oluyor yani yapamaman da gayet normal

X