Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bana yok ama kesinlikle numara, adres tarzı bilgilerin paylaşılmaması gerektiğini düşünüyorum. Önce güvenlik. Belki sitenin bu tarz kuralları bile vardır, bilemiyorum. Dediğin gibi herkes anonim olarak sormak, öğrenmek istediğini yazabilir. Ama daha ötesi olmamalı.

Başlarda bana da bu şekilde yazanlar olmuştu zaten belli bir kuralları falan da var sitenin kimseye numaranı vermek zorunda değilsin canım anonim olarak burada yardımcı olursun

Süpersin ya daha gecen haftalarda dilatörleri denerken araya birde sehir disi sıkıstırmısken tebrik ediyorum gercekten seni kısa sürede azmettin ısrarcı oldun ve basardin
Gaza geldim sanırım birden dilatorlerin hepsini yapınca Rabbim bunu yaşayan herkese yardım etsin her gece ağlayarak uyurdum Ama yapınca bende bı bumuydu dedim oluyor yani ben dilatorlere önyargılı olduğumdan çok kızdım kendime saolsun burdaki kizlar sayesinde başardımm, Sen ne durumdasın ?

Ben bu ara biraz tembelim malesef, regl oldum yeni bitti.
Dilatörde 4 numarali boyu alabilmistim eşli denemede zihnimin oyununa gelip yapamadim 1 ay kadar once, sonrasinda parmak egzersizine basladim.
Bir ve iki parmakla yaptim ama dilatör bana daha iyi geldiği için şu 1 aylık ölü toprağini yine onunla calisip bu hafta eşli denemeye gecicem, ilişki öncesi dilatörle iyice rahatlayip esnetmek istiyorum ki açılsın gevşesin benim bacak kapatma huyum vardi yani gecen ay en son eşli denememde basarisiz oldugum için sogukluk girdi belki de araya ama tekrar asılıcam

Ben üstte yapabildim altta denemeye cesaret edemedim, aynen tam ilişki öncesi çıkar dilatoru o giriosa peniste girer diye düşün bide ben nefesimi tuttum verdim verirken girmişti ,bacaklarını kapatmak için üstte olabilirsin sende dilator gibi kontrol sende olunca rahat hissediosun

Psikolojik olarak genel duyduklarima göre hep Misyonerle birlesiyor tüm kadinlar, çoğunluğu böyle diyebiliriz. Üstte birleşme 2-3 kişiden duymustum, sevgiliyken denediğim pozisyon buydu o yuzden hangi pozisyona hazirlasam kendimi diye düşünüyorum 1 ay önce denediğim de bilinçsizce yapmaya calistiğimda girmedi yani akıp gitmedi sende ki gibi bir yere denk geldi girmedi bende şöyle düşünmüştüm doğru yere denk gelmiyorsa penisi kırıyorum galiba

4. Dilatörü yapınca hemen eşliye geçtiniz mi ya da son dilatörü kaç gün çalıştınız ? Ben cuma günü 4. dilatörü yaptım hafta sonu misafir vardı egzersiz yapamadım bugün tekrar yarım saat son dilatörü çalıştım ama eşli denemeye geçmedim. Dikatörden korkan ben egzersiz yapmaktan keyif almaya başladım

Sen basarmistin sanki ben mi yanlis hatirliyorum

O denk gelen yerde nefesini tut bekle sakinleş eşin kıpırdamasin sonra nefesini yavaşça verirken dene , üstte de bı dene bakalım dilator gibi tut dediğim gibi nefes verirken kendin yap .Bende hakimiyet bende olunca rahat ettim eşime de kıpırdama dedim adam da zaten olmayacak düşüncesiyle kıpırdamadı öyle oldu Yoksa bende mesela dilatorleri eşin yapsın dedi doktor yok hakimiyet onda olunca kasılıp kalıyorum bakalım bide altta deneyeceğim Olacak olacak buraya sende başardım yazacaksın

Ben 2 kere çalıştım sanırım bı çalıştım ilk gün hepsi oldu buraya yazdım sevinçle sonra şehir dışına gittik mecbur çalışamadim , geldiğim gun baya bı 4le çalıştım git gel vs yaptım ilişkiden hemen önce çıkardım dilatoru sonra dedim gel deneyelim olmazsada daha çalışırım öyle deneriz, birden oldu . Dahada gelen giden misafirden olmadı zaten regl donemim girecek araya birde O dilatorler beni de korkutuyordu ama korkulacak hiç bir şey yokmuş ben asla yapamam diyordum Eşli denemeyide arada sevişirken vs üstte olursan dene yavaş yavaş kendini kasmadan

Canım ilkte üstte yapıp başardıktan sonra bacak kasma sorunun kalmıyor ve misyoner pozisyon çok rahat oluyor . İlk yendiğimiz gün ikinci ilişkimizde misyonerdi ve hiç kasmıyordum kendimi çok şaşırmıştım

Benim bacak sorunum yok üstte içime alabiliyorum ama git gel yapamıyorum, eşimin de yapmasına izin vermiyorum.

Benim bacak sorunum yok üstte içime alabiliyorum ama git gel yapamıyorum, eşimin de yapmasına izin vermiyorum.
Ben de ikidir üstte yapabiliyorum, gitgelde de sorun olmuyor ama tedirgin oluyorum birden çıkarsa ve yanlış bir hareket yapıp eşimin canını acıtırsam diye

Ben de ikidir üstte yapabiliyorum, gitgelde de sorun olmuyor ama tedirgin oluyorum birden çıkarsa ve yanlış bir hareket yapıp eşimin canını acıtırsam diye
evet o yüzden bende git gel bile yapamıyorum yaa korkuyorum bişi olur diye. neyse reglim bitince deneyeceğim olana kadar bırakmak yok .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…