Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kuzum istersen tahrişi yanmayı azaltmak için fito krem sürebilirsin
Wemcain de sıkıyorum ya ben oda yapar galiba , fito krem yarın alayım eczaneye sorup bakalım kuzum doktorda yazmisti bana bı krem hem uyuşturucu hem kauganlastirici onuda alayım bı yarın wemcain de dengeyi bozar bı sure sonra

Bide ilişkiden sonra saatlerce yanma yaşıyorum oturamiyorum falan Hepsi geçecek zamanla tabi buna da şükür en önemli kısmı atlattık sanırım hepinizin sayesinde
Eşin içine boşaldıysa o yanma yapıyor. Uyuşturucu kremler yapıyor. Bana bir kere doktor sürmüştü. Bir daha da kullanmadım tiksindim o yanma hissinden

Selam hanımlar. Uzun aradan sonra tekrar siteye girme istegim uyandi çünkü 2 yıl önce bende bu illeti yendim. Gebe kaldım ve yarın oğlum 1 yaşına giriyor. Garip duygular içindeyim. Allah hepinizin yardımcısı olsun. Sizi en iyi ben anlarım. O kadar zor bir durumki eşine uzuldugune mi yanarsın, etrafta boş boş konuşanlara laf mı geçirirsin. Koca 4 yıl uğraşmıştım. Tedavi sonrası yenebildim ben. Ama yendigim gece bu muydu demiştim.

Uyuşturucu sprey yapıyor olabilir ama onsuz da daha cesaret edemedim edemiyorum
Kesinlikle o krem yapıyor ben de anestol kremde öyle hissettim tabi bilmiyordum onun yapacağını doktora sorduğumda öğrendim hemen bıraktım. Ben de kremsiz yapamam diyordum ama bal gibi de oluyor her şey psikolojik kremsiz açılır orası

Uyuşturucu sprey yapıyor olabilir ama onsuz da daha cesaret edemedim edemiyorum
Kesinlikle o krem yapıyor ben de anestol kremde öyle hissettim tabi bilmiyordum onun yapacağını doktora sorduğumda öğrendim hemen bıraktım. Ben de kremsiz yapamam diyordum ama bal gibi de oluyor her şey psikolojik kremsiz de açılır orası

O yanma hissi kesinlikle kremden normalde olan yanma yarım saat sürmeden geçiyor çünkü. Benim doktorum onermedigi için ben hiç kullanmadım egzersizlerde 2 parmak yapıyorum artık hala da kullanmadım ve çok rahat oluyor bol kayganlastırıcı ile birlikte

Merhaba kızlar bende dilatöre başlamıştım 4.yü yapamamıştım. Buraya yazdım cesaretle tekrar tekrar denedim başaramadım ertesi gün regl oldum büyük ihtimal o yüzden yapamadım burada öyle bişeyler okudum diye hatırlıyorum. Bugün başlıyorum yeniden. Her seferinde bu korku nedir içimdeki anlamıyorum

Çok normal canım regl öncesi vücudun her yeri ödemli oluyor ve evet her başlangıçta bir korku oluyor

Çok normal canım regl öncesi vücudun her yeri ödemli oluyor ve evet her başlangıçta bir korku oluyor
yarım saat önce yapamıyorum diye yazacaktım çünkü 3 saattir uğraşıyorum dedim yazamayıp gizli gizli okuyanlar vardır yazma kırma cesaretlerini veeeeee olduuuuuuuu hafif baskı hissettiğim yerde çıkartıyordum ama çıkartmadım o kısmı geçtikten sonra hiiiiiçç bişi yokmuş çok mutluyummmmm

Çok sevindim canım, tebrik ediyorum seni Dörde de güzelce çalıştıktan sonra gelsin eşli denemeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…