Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Teşekkür ederim Pazartesi 1. boyla başlamıştım her gün bir boyu yaptım bugün dörde geçmem gerekir ama çalışacam biraz çünkü 3 ve 4 arasında kalınlık farkı diğerlerine göre daha fazla

Tiniminimavihanim tavsiyeleri sayesinde 3. Aparatı alabildim ama 4 ü yapamıyorum ilerleyemiyorum napmalıyım
Diğerlerini nasıl yaptıysan bunuda aynı yapacaksın sadece hep sana söyledigim şu minicik i değişik bir his oluyor bir tık daha güçlü ittirmen lazım kuzum oradaki kaslar yeni kullanılmaya başladığın için normal bırakma devamm et
Mesaj yazdım sana oku uyuşturucu kremle spreyi önerebilirim

Öncelikle nefes egzersizi ve kegel ile başlamalısın doğru nefes alıp vermek çok önemli kegel egzersisi çiş tutup bırakma hareketi kasını kendin yönetiyorsun. Jel almalısın kayganlik önemli. Pozisyon önemli kasılmaman için.

En önemliside 1.ciyi ittirmeye çalışırken minik ama güçlü ittirmelisinki diğerlerini de o kolaylıkla yapabilesin. Sabır ve pes etmek yok .Olmuyor olmayacak diye olumsuz düşünce sözcüklerde yok .

Sen beynindeki o olumsuz düşüncelerden daha güçlüsün. O seni değil sen onu yeneceksin .Bunun bedeninle değil psikolojik bir hastalık olduğunu kabul et şimdi en kolayında en son dilatör bile bir günde yapabilirsin .Yeterki inan Bizler sana inanıyoruz. Hikayen mutlu bitecek .
Bunu burada bir arkadaşım paylaşmıştı senin için tekrardan buldum Y ybncihanim

Öncesi ayna egzersizi yap vücudunu tanı dokun korkma kendinle barışık ol gün içinde sürekli bacaklarını açarak oturmaya çalış
Birde beni çok rahatlatan Doktor Müjdegül Karacanın vajınusmus videolarını izle

Aparatı kullanırken bol kayganlaştırıcı yada su bazlı ultrosan jeli kullanabilirsin.İsterseb emla krem anestol krem yada vemcaine sprey kullanabilirsin ben aldım ama kullanmamıştım.

aparatı içine alırken gülü kokluyormuş gibi kokla (nefes al) , daha sonra nefes verirken mumu üflüyormuş gibi (nefes ver) ve o sırada kafana takmamak için gerilmemek için ya arkada tv açık olsun, ya da müzik, konser sevdiğin bir şeyler yani bi ses olsun ki tek onu düşünüp gerilme pozitif,olumlu,mutlu olmak önemli nefesi unutursan kasarsın unutma

Çok teşekkür ederim ederim

Su an öyle geliyor, dörde alışınca 1'le 4 arasında bile hiçbir fark olmadığını göreceksin. Hepsi aynı mantık aslında. Nasıl ki kolumuzdaki kaslarla bir şeyler taşıyabiliyoruz. Hem 0.50'lik suyu hem de 2 litrelik suyu taşıyabiliyoruz sadece baskı hissi farklı oluyor. Vajina da öyle parmak da alabiliyor çocuk da doğuruyor aparatlar bizim o doluluk ve baskı hissine alışmamızı sağlıyor. Zamanla dört de bir gibi gelecek çok güzel ve çok hızlı ilerliyorsun maşallah, en kısa zamanda vajinismus tamamen arkanda kalacak

Merhaba Nutz İlk birleşme hikayeni anlattiğin bir yazin var mi çok merak ediyorum nasil geliştiğini.

Merhaba Nutz İlk birleşme hikayeni anlattiğin bir yazin var mi çok merak ediyorum nasil geliştiğini.
Merhaba @Aslimusufi valla nerden başlayacağımı bilemedim kısaca bahsetmek gerekirse dilatörle yendim ben de. İlk birleşmeyi de dilatörle önce çalışıp 4.aparatla sonra misyoner denedim ama yastık olmadan yapamamıştım. Çünkü hala kasma vardı bende tedirginlik vs. Sonra uzun süre emzikli çocuklar gibi dilatör olmadan oranın açılmayacağını sanıp onsuz giremedim ilişkiye ha bir de dilatörün yanında jeller kremler onsuz hiç olmazdı ama hep misyoner pozisyon ama yastık hep var sonra kafama çok taktım bu durumu ve hepsini aştım kendi taktiklerimce ne dilatör ne krem ne jel ne yastık hepsini bıraktım. Hatta farklı pozisyona bile geçtim. Ben artık vajinusmus değilim çok eskide kaldı inşallah buradaki diğer kızlar da atlatır Ben de elimden geldiğince yardım etmeye çalışacam bunu çeken bütün kadınlar kurtulur inşallah

Ay süper ya ben kayganlaştırıcısız düşünemem çok çok az sürüyoruz ama gene de o olmadan yapamam gibime geliyor aslında yeterli ıslaklık olunca gerek yok değil mi Yani kendim takıntı yapıyorum

Ben indirimden bütün ok jelleri stoklamıştım düşün onlarsız yapamam diye ama kaldı öyle hepsi hiç birini kullanmıyorum aynen yeterli ıslaklıkla hiç gerek bile kalmıyormuş . Zaten senin ıslaklığın daha kalıcı jel hemen kuruyor

Benim terapistin verdiği minik kavanozda var jel. Okey almıştık ilk evlendiğimiz ayda ama maalesef onu kullanamadık o da kaldı öyle dur denicem jelsiz umarım yaparım burada ne güzel birbirimizden cesaret alıyoruz

Süpersinnnnnn. Ne kadar oldu yenelin

dlkys canım burası. Ne durumdasın anlat bize?
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim serçe parmağımı ilk boğuma kadar alabildim sonra bir daha deneyemedim ,kendimi o halde görünce ağlamaya başladım tekrar deneyemedim. Doktor araştırmaya başladım onlarda yüksek mevlalar istiyor, ne lanet bir şeymiş içinden çıkamıyorum.

O zaman ilk aparat setini sipariş etmeyle başlayabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…