Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

yani şimdi oraya gittiğimde de ilk eşimle olmucak mı mutlaka kendim mi yapmam gerekiyor ilkini off başka yolu yokmu ya bunun

selam kızlar bende dün gece regl oldum gene 5 gün ara .) oysa aparatlarla çalışmalar güzel gidiyordu .)
dr. ulusuya bence egzersizler sonuç vermezse git derim...

ben egzersiz yapamıyorum ki sorunum o zaten
ondan drulusoyu düşünmüştüm. ama onda da aparat varmış ben ilk p..s ile yapmak istiyorum

Canım yazdıklarına şaşırmaktan çok, duygulandım hatta birkaç gündür ağlamıyordum sayende ağladım (ağlamak rahatlatıyor beni) güzel hislerin için çok teşekkür ederim..o senin güzelliğin..
İyi dileklerin için de sağol..Allah razı olsun..
Allah hiç kimseyi sıkıntıda bırakmasın..ve isteyen herkese sağlıklı bebekler versin inş..
Tekrar tebrikler..Allah mutluluğunu bozmasın..opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canım benim vajiden önce kahverengi akıntı nedir bilmezdim ilk kez bu ay yani düşükten sonra yaşadım hala devam ediyor..enfeksiyon da olabilir.doktora görünmeyi ihmal etme canım hemde çabuk..ha bahar hamilelikte de yaşanıyor bu..yerleşme kanaması diyorlar pembe veya kahverengi akıntıyla oluyormuş..hadi inş böyledir..

gebelikten önceki bir iki gecikmede rahim kendini hazırlıyor derler..ben hamile kalmadan önceki ayda 3 günlük gecikme olmuştu.ilk kez..etraftan sorduğumda rahim gebeliğe hazırlanıyor dediler doğru çıktı ama malesef sonu kötü bitti.allah kimseye yaşatmasın..

canım eğer adet olmazsan sabah ilk işin test yapmak olsun..inş bebiş yoldadır :Saruboceq:

canım benım
benım her ay aynı sey yasanıyor pembe tonda olsa sorun degıl ama cokkoyu kahve ..sıyaha yakın ne bıleyım ock tuhaf ....ıhsalhhh sanada banada ısteyen herkeze mevlam en kısa zamanda BEBEGINI verır kucagına...sagolun kızlar ...

ya soyle bı sye soylemek ıstıyorum dr..ulusoya saygım sonsuz ....
yanlzı aldıgı rakam muthıs uc noktada 5 bın ....yanı bana gore cok bı para ..ve uyguladıgı zaten burda yaptıgımız seyler yanı kısmen ....sneın ııcndekı korkugu konusarak yok edıyo ve cesaret verıyo sonrada aparatla calsıtırıyo..bunu sne kenıdndne evde yapabılrıısn ....keske herkezın durumu ıyı olsada dusunmeden 5 bın lırayı basıp gıdıp 1 gunde kurtulsa...ama ne yazıkkı herkez o kadar sanslı degıl...bence kendınızı zorlayın yapabılrıısnız ınanaınn ...

Bahar'ıma aynen katılıyorum...
Keşke herkesin durumu iyi olsa da 1 günde yense...
Ama biz çoğumuz dra gitmeden yendik. Dr'a gitmeden yenmek imkansız diyenler var tv'de duydum o zaman biz nasıl başardık?
Dr'lar da farklı birşey uygulamıyorlar ki...
Ha bir de Ulusoy'du sanırım. Sakın parmak egzersizi yapmayın diyorum. Bunu neden diyor çok merak ediyorum...
Burda hepimiz yapmadık mı bunu? Ama sonuç başarı oldu...
Ulusoy'a lafım yok. Ama o kadar parayı bayılmadan bir kez daha düşünün...
Başarı size de çok yakın...

bahar bende senin anlattigin gibi oluyorum ve o leke bir kac gün sürüyor, buda tabii adet oldugun gün sayisini uzatiyor, doktora gittim normal dedi.

bende doktora gitmeden asla yapamam diyenlerdendim ama burayı takip ederek kısa sürede yendim imkanı olan gidebilir ama doktora gidip bu kadar para vermek gereksiz bence burayı takip edip deneyimli arkadaşlardan öneri alıp uyguladığınız zaman sizlerde yenebilirsiniz en umutsuz vakalar bile burada yenmiş

Evet o umutsuz vakalardan biri bendim...
Egzersiz yapamıyordum, aynada bile bakamıyordum...
Düşünsene kız çocuklarının altı değiştirilirken bile bakamıyordum...

Evet o umutsuz vakalardan biri bendim...
Egzersiz yapamıyordum, aynada bile bakamıyordum...
Düşünsene kız çocuklarının altı değiştirilirken bile bakamıyordum...

evet işte canım onu kasdediyorum bende az para değil 5bin düşünsene bana biraz para tuzağı gibi geliyo herşey kendimizde bitiyo sonuçta:))

evet işte canım onu kasdediyorum bende az para değil 5bin düşünsene bana biraz para tuzağı gibi geliyo herşey kendimizde bitiyo sonuçta:))

Kesinlikle para tuzağı...
Kadınların mağdurluğundan yararlanıyorlar...
Düşünsene 5bin TL ile ben neler yapmam...

Kesinlikle para tuzağı...
Kadınların mağdurluğundan yararlanıyorlar...
Düşünsene 5bin TL ile ben neler yapmam...

ya artık öle bir duruma geldim ki 5bintl umurumda bile değil yeterki diorum olsun of of...
parmak egzersizi yapmak istemiyorum sizi devamlı okuyorum ama sizde hep onunla aşmışsınız bu sorunu napıcam bilmiyorum ölesim geliyo artık içimden öldüresim geliyo kndimi dayanamıyorum artık

pekı canım cokkoyu bı renktemıydı bu leke yanı sıyaha yakın koyu kahve

Evet bahar cok koyu kahverengi oluyor, siyaha yakin diyemem ama cok koyu. doktor bir iki gün öle olmasi normal dedi ama bende daha uzun oluyor o zaman da cok agrili oluyor adet dönemi. sende de mi öyle. Dogum kontrol hapi vermisti oo zaman düzelmisti, ama ben kullanmak istemedigim icin biraktim sonra. ama sen yine de bir doktora git, bir doktorun normal dedigine digeri cok önemli bir sorun diyebiliyor.

canım bak öncelikle böyle düşünmeyi bırakcaksın azmedersen olur hiçbirimiz o parmak egzersizlerini pat diye yapmış değiliz ben ne gel gitler yaşadım erteledim yapamam dedim ama bigün burdaki başarı yazılarını okudukça hırs yaptım ve aynanın karşısına geçip önce inceledim sonra parmağımı koydum ve tüm cesaretimi toplayıp girdirdim bi kere yapınca gerisi çorap söküğü gibi geliyo hiç merak etme eğer sen istersen sana burdaki herkes seve seve yardımcı olur dr a bile gerek kalmadan halledebilirsin yeter ki azmet ve bi kere tüm cesaretini toplayıp parmak egzersizi yapmaya çalış bak göreceksin nasıl başardığını

Tamam da neden yapmak istemiyorsun...
Belki de parmak egzersizini uzun bir süre yapmak zorunda bile kalmazsın...
Yeterki beynin oraya birşey girebileceğini bir kere de olsa görüp kabul etsin...
Ben günlerce ya da hiç durmadan parmak egzersizi mi yaptım sanıyorsun...
Sadece 1 2 defa işaret parmağımı soktum o kadar...
Belki sen de 1 2 defada yeneceksin...
Bence parmak egzersizini bir dene...
Sonra sen üstte olarak p... egzersizi dene...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…