Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben birazcık galiba depresyona girdim gibi çiçeğim ama bugün daha iyimm ara ara iyim bazen tuhaf
Yaa yapma öylee, burda biz kader arkadaşıyız içine gömülme. Anlatabilirsin derdini ister buradan ister özelden, ama içine kapanma yalnız değilsin Allah dermansız dert vermesin

çok teşekkür ederim çok yardımcı oluyosun

Yaa yapma öylee, burda biz kader arkadaşıyız içine gömülme. Anlatabilirsin derdini ister buradan ister özelden, ama içine kapanma yalnız değilsin Allah dermansız dert vermesin
Oy mayam çok teşekkür ederim kuzum desteğin için bir yorulmuşluk bıkmışlık var üzerimde galiba ondan böyleyim ama geçecek Allahın izniyle

Doğru kuzum ilk zamanlar bende öyleydim evlilege hiç alisamadim bekarlığa ozluyordum gez toz işten gel herşey hazır önünde zaman alıyor alışmak ama insan alışıyor ne zamandır evliis aşkım sen

Doğru kuzum ilk zamanlar bende öyleydim evlilege hiç alisamadim bekarlığa ozluyordum gez toz işten gel herşey hazır önünde zaman alıyor alışmak ama insan alışıyor ne zamandır evliis aşkım sen
Aslında evimden eşimden hiç bi şikayet yok. Ama bu ev işleri çok sıkıcı bugün tam 4 ay oldu yavrum senin ne kadar oldu

Kendinizi depresyon modundan çıkarmaya çalışın. Bol bol gülümseyin bu iyi gelecektir. Umarim canınızı sıkan her neyse bir an once hayirlisiyla çözülür
Haklısın Annacım bir depresyonu gördük mü çıkamıyoruz işin içinden inşAllah güzel haberlerimiz hepimizin yakındır

Aminn çiçeğimmm inşAllah tez zamanda aminnnn

Umutlum biraz bu bebek işleri biraz ailemi özledim şu belirsizlik beklemeler çok yorduu beni önümğ görmek istiyorum o yüzden dağıldım biraz
Oyyyy kuzum benim ya Allah'ın izniyle rabbim sana gonlundekini verecek güzel kalplim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…