Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim benim ya ,,bnm yuzunden msjin kaynamis...dua edicem ins sende en kisa zamanda bu sikintidan kurtulursun ins..:1hug:

o nebiçim laf canım aşkolsun suşlu gibi. yeterki başarı haberleri eksik olmasın sorular tekrar sorulur noolcak. hele hele bu başarı yurt dışından gelince coşkusu biraz fazla oldu tabi :))) türkiyee seninlee gururr duyuyuyoor turkbayragi

hehe aynen öyle oluyo. eskiden ben köşe bucak kaçardım şimdi benimki kaçıyo kaydirigubbakcemile3 cevizli sucuk, tahin pekmez bal keçiboynuzu felan alcakmış kendine sırnaşık şey

hehe aynen öyle oluyo. eskiden ben köşe bucak kaçardım şimdi benimki kaçıyo kaydirigubbakcemile3 cevizli sucuk, tahin pekmez bal keçiboynuzu felan alcakmış kendine sırnaşık şey

bende onları ye diyorum ama kilo alırım diyo anca sperm çoğaltsın diye keçiboynuzu pekmezi içirebiliyorum sanırım cinsel gücü falanda arttırıyordur.bana lazım şimdi bişeyler ne tavsiye edersiniz ya

canım adet döngüsü her kadında farklı olabiliyormuş. 21 ila 35 gün arasında olması normalmiş altı ve üzeri problemmiş. bence o açıdan normalsin ama lekelenmeye bişey diyemicem. kist mantar vs. olabilir belki. bence doktora görün bebişe engel bişey varsa bide. bendede lekelenme oluyor ama dediğin gibi siyah değil nası desem sanki bozulmuş kan gibi :)) kahverengiye çalan tuhaf bi renk

evet ıste kafama takılan zaten o renk olayı cok koyu kahve ve sıyah gıbı ....hayırlısı dıyelım ıhslahh bı sorun yoktur...gıdıcem doktora gıtmem lazım

durumum ii de sadece korkuyorum nasıl olur verilen paraya yazık olmas dimi cnm ya.. bide yöntemi nasıl ev ödevinde parmak tedavisi veriyomu oda?

parmak ödevi değil de aparat veriyo bide yanısıra hipnoterapi uyguluyo sen ne kadarlık evlisin ben mesela burdaki arkadaşların dediklerini yapmıştım üç parmağa gelince tıkanmıştım üç ay uğraştım ama üç parmaktan öteye geçemedim yani p...s korkum vardı ama çok şükür bitti ben kredi çekip gitmiştim istersen egzersizi bi dene yapamam dersen git

selam kızlar bende dün gece regl oldum gene 5 gün ara .) oysa aparatlarla çalışmalar güzel gidiyordu .)
dr. ulusuya bence egzersizler sonuç vermezse git derim...

evet ıste kafama takılan zaten o renk olayı cok koyu kahve ve sıyah gıbı ....hayırlısı dıyelım ıhslahh bı sorun yoktur...gıdıcem doktora gıtmem lazım

Bende önceden öyle bir renk problemi yoktu ne zaman vajiyi yendim hamile kaldım aynı şey oldu öğrendikten bir kaç gün sonra hamileliğim sonlandı koyu renk akıntı gelmişti Dr.umun dediğine göre birçok kadın hamile kalıyormuş fakat bazen hiç hissetmeden düşük yapabiliyorlarmış sende bebek istiyorsun bildiğim kadarıyla bu akıntı olayını ihmal etme muhakkak Dr git derim... Ben yaşadım Allah kimseye yaşatmasın Allah isteyen herkesi bebek sahibi yapsın...

Son düzenleme:

ya aslında benim sorunum kızlığı eşimin bozmasını istiyorum p...s sorunum yok yani 1 yıllık evliyim

ulusoyda ne kadar zaman sonra sonuca ulaştın canım uzun sürüyomu tedavi

ya aslında benim sorunum kızlığı eşimin bozmasını istiyorum p...s sorunum yok yani 1 yıllık evliyim

neden sen bu hastalığı yenmek istiyorsan bence bunu sorun bile etmemelisin hatta eşin etse bile onunla konuşup anlatmalısın ikna etmelisin eşini bence daha fazla erteleme ben 5 sene erteledim şimdi keşke daha önce araştırma içine girseymişim diyorum

:1shok:gercektenmı..........gıtmem gerekıyo doktora.....sagolun kızlar anladııgm kadarıyla cok normal bı durum degıl bu....ıhslahh bı sorun yoktur

ulusoyda ne kadar zaman sonra sonuca ulaştın canım uzun sürüyomu tedavi

valla ben oraya gittiğimde başaramadım yani şöyle diyim benim çok fazla kasılmalarım vardı sorunlu bi hastaydım galiba ben eve döndükten sonra verdiği aparatlarla egzersize devam ede ede oldu tabi bir defada eve geldikten sonra tekar randevum vardı gittim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…