Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım malesef eşimin sayesinde bugün doktora gidemedik o yüzden çok canım sıkkın herzaman ki gibi erteliyo işte perşembeye kaldı mafoldumben

Canim his sikma bence canini,,madem persembeye gitmek istemis birak persembe gitsin..yani gidin,,bundada vardir bir hayir,,belki bugun gitseydiniz istemediginiz birsey olucakti,,persembe gidincede ummadiginiz bir umut olusucak ,,hep seviniceginiz haberler alicaginiz bir doktorla karsilasakcaksiniz yada doktorunuz o gun cok havasinda oldugu icin herseyde oyle gelisicek esini ikna edebilicek,,ins boyle olur canim..vardir bunda da bir hayir..
bide onu dusun eminim psikolojisini cok etkilemistir bu durum...
sonucta neden gitmek istemesinki,,insan kendi kotulugunu istermi hic..
yada sagligina kavusmak istemiyormu ki...hic olur mu sence...
sadece psikolojiktir canim..Allah sifa versin..sanada sabir..sabirla destegini surdur canim benim..kolaylik diliyorum sanada..:1hug:

Rica ederim,canım ne demek her zaman bildiğim birşeyse elimden geleni yaparım.Gerçi daha kendim birşey yapamadım ama bir kere olsa bende sürekli yapabilirim gibi geliyor,söylemesi kolay oluyo ama bakalım yapması nasıl olcak.İnşallah umduğum gibi olur...:1hug:

Canim egzersizler sayesinde gercekten cok kolay oluyor..eger p...s buyuklugunde aparatini yapar sonra deneme yaparsaniz yaptigin egzersizden cok daha kolay gelicek sana eminol..hatta emla kullanmana bile gerek kalmicak..sadece egzersizlerini duzenli yap ve sonuca ulas..ins en yakin zamanda........

Canim egzersizler sayesinde gercekten cok kolay oluyor..eger p...s buyuklugunde aparatini yapar sonra deneme yaparsaniz yaptigin egzersizden cok daha kolay gelicek sana eminol..hatta emla kullanmana bile gerek kalmicak..sadece egzersizlerini duzenli yap ve sonuca ulas..ins en yakin zamanda........

Amiiiiin canım,inşallah sonuca ulaşırım en yakın zamanda.Çok sağol desteğin için.... opuyorumnanaktan

canım eşimin ki psikolojik haklısınız tabiki ama doktorun sen kısırsın demesiyle yüzleşmek istemiyor bu onun kuruntusu işte ben de doktora gidip kurtulmak istiyorum bu kurttan neyse çıksın bilelim ama olmamış şeyler üstüne konuşmak olmuyor ama eşimin hem ameliyat hemde yüzleşme korkusu var ama nereye kadar kaçış ben ertelemek istemiyorum desteğiniz için sağolun kızlar

nazlıcım bende egzersizlerimde aparata geçme aşamasında regl olmuştum ne kadar sinir olmuştum anlatamam ya hevesim giderse ya yapamazsam diyodum regl bitene kadar dokuz doğurdum :)))) bittiğinde de aldım aparatları ilk zorlanma oluyo ama ben bunu yapıcam de kendine yapmadan da bir yere kımıldama hırs yap canım bak göreceksin aparata alıştığın zaman p..s de aparat olarak düşüneceksin ilk başta

nazlıcım bende egzersizlerimde aparata geçme aşamasında regl olmuştum ne kadar sinir olmuştum anlatamam ya hevesim giderse ya yapamazsam diyodum regl bitene kadar dokuz doğurdum :)))) bittiğinde de aldım aparatları ilk zorlanma oluyo ama ben bunu yapıcam de kendine yapmadan da bir yere kımıldama hırs yap canım bak göreceksin aparata alıştığın zaman p..s de aparat olarak düşüneceksin ilk başta

Ayy sorma,bende sinir oldum sonuca bu kadar yaklaşmışken ara vermek kötü oluyor.İnşallah canım,regliden sonra zorlanılıyor diye duymuştum ama bir önceki reglimde egzersizlerime kaldığım yerden devam edebilmiştim,zorlanmamıştım yani.Umarım yine öyle olur.opuyorumnanaktan

canım regl den sonra zorlanma oluyo bu bende de oldu ama sadece 1 gün falan bende tekrar başa döndüğümü sanmıştım ama alakası yok demek istediğim hemen morelini bozma olmassa birgün sonra yaparsın kafanı şimdiden doldurma sen bu kadar ilerlemişken zaten başa dönmessin canım benim

canım regl den sonra zorlanma oluyo bu bende de oldu ama sadece 1 gün falan bende tekrar başa döndüğümü sanmıştım ama alakası yok demek istediğim hemen morelini bozma olmassa birgün sonra yaparsın kafanı şimdiden doldurma sen bu kadar ilerlemişken zaten başa dönmessin canım benim

Canım benim yaa...çok sağol :1hug: Bana moral veriyorsun,inşallah öyle olur.Seninde dediğin gibi bu kadar ilerlemişken,başa dönmek gibi birşey olmaz heralde.Onun için kafaya takmamaya çalışıyorum..a.s kaydirigubbakcemile5

Canım benim yaa...çok sağol :1hug: Bana moral veriyorsun,inşallah öyle olur.Seninde dediğin gibi bu kadar ilerlemişken,başa dönmek gibi birşey olmaz heralde.Onun için kafaya takmamaya çalışıyorum..a.s kaydirigubbakcemile5

nasıl bişey olduğunu biliyorum hayatım o yüzden bir an önce seninde bizlerin arasına katılmanı istiyorum inşallah regl bitince hemen kurtulursun :1hug:

Allah senden de razi olsun canim..Vavvv diyorum sana..supersin jelsiz hiiiiii,,,daha ne olsun ,,:nazar::nazar: ben simdilik jelsiz yapabilicegimi hic dusunmuyorum canim ama ins en kisa zamanda bende birakabilirim..valla ben bunu bile yapabiliyorum ya sadece sukurler olsun..sonrasina bakariz artik..Allah mutlulugunu hep daim etsin cnm bnm..

Buarada sana bir sorum olucak,,simdi ben dun yenmistim,,bugun ara verdim gun asiri denemeyi dusunuyoruz..yoksa hergunmu denememiz gerekir canim,,ne dersin?? doktordan bununla ilgili bir tavsiye almismiydin cnm hic..

iyi dileklerin için tşk ederim canım soruna gelince kızlar ara vermemek gerektiğini söylüyolar ki bencede doğru ben geçen ay yenmiştim ve regl olana kadar hergün yaptım alışmak için faydasıda oldu hergün yap istersen ama gün aşırıda yapabilirsin sadece ara verme yeter en azından bir müddet alışana kadar:1hug:a.s.

Nazli nbr canim??? nasil gidiyor egzersizler??
hic bilgi varmiydi,,yendikten sonra hergunmu yoksa gun asirimi denemk gerekiyor?hic kizlardan okumusmuydun boyle bir haber? sanki ben gun asiri deneme yapmak gerekiyor diye okumustum kizlardan birinden ama net hatirlamiyorum tabi...

selam canım bende bu soruyu sordum bana gün aşırı dediler birgün yap birgün ara ver dediler hergün yapmakta bilmiyorum daha yeniyiz ya tahriş olabilir belki ondan günaşırıdır .canım ...valla alışcaz diye adamları kaçırmayalım ben ondan korkuyom...alkisalkisalkis

selam canım bende bu soruyu sordum bana gün aşırı dediler birgün yap birgün ara ver dediler hergün yapmakta bilmiyorum daha yeniyiz ya tahriş olabilir belki ondan günaşırıdır .canım ...valla alışcaz diye adamları kaçırmayalım ben ondan korkuyom...alkisalkisalkis

kızzz adamları nie kaçırcan onların canlarına minnet biz dün akşam yaptık eşimi denemek için yarım saat sonra gel bi daha yapalım dedim vajiyi yenmek sana bayağı bi yaramış dedi şimdi onlar korksun bizden:sm_cool::sm_cool::dance::dance::dance:

Allah senden de razi olsun canim..Vavvv diyorum sana..supersin jelsiz hiiiiii,,,daha ne olsun ,,:nazar::nazar: ben simdilik jelsiz yapabilicegimi hic dusunmuyorum canim ama ins en kisa zamanda bende birakabilirim..valla ben bunu bile yapabiliyorum ya sadece sukurler olsun..sonrasina bakariz artik..Allah mutlulugunu hep daim etsin cnm bnm..

Buarada sana bir sorum olucak,,simdi ben dun yenmistim,,bugun ara verdim gun asiri denemeyi dusunuyoruz..yoksa hergunmu denememiz gerekir canim,,ne dersin?? doktordan bununla ilgili bir tavsiye almismiydin cnm hic..

canımcım bana doktor 1 ay boyunca gün aşırı ilişki yaşamamızı söylemişti sonrasında herşey yerli yerine oturacak ve rahat sorunsuz bi ilişki yaşayacaksınız demişti...tabi benim başıma gelenlerin pişmiş tavuğun başına bile gelemeyeceğini bilmiyodu o zamanlar kaydirigubbakcemile3

kızlarr sız ebı sye sormak ıstıyorum ...benım adetten once cok koyu sıyaha yakın leke oluyor bır kac gun suruyor ...bu sızdede oluyomu yoksa ı sorun falanmı ...bıde adetım mesela gecen ay 11 de oldu bu ay mutlaka 2 gun gec oluyo yanı 13 de oluyo ..onumuzdekı ay gene aynı 13 de olamak gerekırken 2 gun ılerı gıdıyo...cok canım sıkılıyo ya

kızlarr sız ebı sye sormak ıstıyorum ...benım adetten once cok koyu sıyaha yakın leke oluyor bır kac gun suruyor ...bu sızdede oluyomu yoksa ı sorun falanmı ...bıde adetım mesela gecen ay 11 de oldu bu ay mutlaka 2 gun gec oluyo yanı 13 de oluyo ..onumuzdekı ay gene aynı 13 de olamak gerekırken 2 gun ılerı gıdıyo...cok canım sıkılıyo ya

renk olarak benim öle bişiyim yok ama ama adet tarihi benimde öle ya iki gün önce olarum yada iki gün geç ama adet önceki leke için doktora görünsen iyi olur CADIARZU

İlk gün benim de adetim leke şeklinde oluyor...
Bu iki gün ileri kayma neden oluyor bilmiyorum. Adetin ilk gününden itibaren saymaya başla 28. gün tekrar adet olman gerek eğer düzenliyse...
Yani bu ay ayın 10'unda adet olduysan önümüzdeki ay ayın 8'inde olman lazım...
Bir doktora git canım rahatsız oluyorsan...

renk olarak benim öle bişiyim yok ama ama adet tarihi benimde öle ya iki gün önce olarum yada iki gün geç ama adet önceki leke için doktora görünsen iyi olur CADIARZU
canım benım sagol...bıraz arastırdım..kıst olama durumu var ..acaba dedım herkezd eboylemı...bu arada senıde tebrık ederımmm......dun guzel bı gece egcrımısın

canım benım sagol...bıraz arastırdım..kıst olama durumu var ..acaba dedım herkezd eboylemı...bu arada senıde tebrık ederımmm......dun guzel bı gece egcrımısın

tşk ederim canım leke olayımı kist oluyo yoksa iki gün ileri veya geri tarihte olmamı kist oluyo korktum şimdi bendeeyvahedigeldismile

X