Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım eşinin parmağınımı bir boğum aldın ?

ewt sadece 1 boğum bilmiyorumkismile ama emlayı içeri sürebilirim gibi geliyo.. belki içeri de akar ve uyuşur. denemek isityorum.. ucunda ölüm yok ya.. nasılsa şimdi de yapamıyorum. emlayla yapamazsam da egzersize dewam edicem tabi.. sadece denenmeye değer diyorum :Saruboceq:

ben bu mesajı hatırlıyorum :))))
canım sen dünde sormuştun değilmi ama hayat-acil in başarı sevinciyle arada kaynadı...

daha bir parmak bir boğumdaysan pns denemesi için erken canım. önce egzersizzzzzzzz

walla msg ım kaynasın böle güze haberlerle :) sorun diil olumunekankayizsmile

bende bu konuda çok sıkıntılıyım ama sizinkilerden biraz faklı.biz birkez birlikte olduk sonra 1ay ara vermek zorunda kaldık.ilk ilişkiden sonra bu kadar ara verine zaten korkan ben iyice korkmaya başladım.ikinci ilişkiden klorkuyorum şimdi de .2,5 aylık evliyim ve bu konu beni çok yıprattı.burada yazılanları okudukça okadar iyi anlıyorum ki.allah herkesin yardımcısı olsun

canım benim allah razı olsun düşündüğün için ama bu akşam çok mutluyum ve artık sanırım jele hiç ihtiyacım kalmadı.çünkü bu akşam ilk defa jelsiz yaptım ve ilk defa zevk alarak yaptım allahım çok değişik bir duyguymuş ya ben diyodum bu insanlar nasıl zevk alıyo diye ama çok kolaymış bu akşam inanılmaz derecede mutluyum ve huzurlu ilk defa eşimide çok mutlu gördüm sanırım görev gibi yaptığım için alışamadım ama bu akşam oraya odaklanmadım eşimle bol bol konuştuk ve beni çok rahatlattı şimdi çok mutluyum artık gerçekten bir kadınım diyebiliyorum bir an önce jeli sende bırak bence inan ki çok kolayt oluyo ben hayatta jelsiz yapamam derdim ama bunuda atlattım süper bi akşam yaa:teytey::teytey::1hug::sm_cool::sm_cool:

Canımmmm çok sevindim tebrikler...
Allah mutluluğunu daim etsin...

Canımmmm çok sevindim tebrikler...
Allah mutluluğunu daim etsin...

Caracim seni gormuyorum ama inan senden o kadar pozitif elektrik hissediyorumki..eminim cok iyi bir insansin sen..hep yazilarindan yada nebilim iste hep bunu hissediyorum ..sen belki sasirabilirsin bu yazima ama kesinlikle boyle hissediyorum..ve hissettigim seyi seninle paylasmak istedim..bende butun kalbimle senin hayirlisiyla ins en kisa zamanda tekrar bebegine kavusmani..tekrar o mutlulugu yasamani ,,ne sikintin varsa hepsinden kurtulup ,ne istiyosan gerceklesmesini dilerim..:1hug:a.s.a.s.

Cok cok sagol ayrica...

Allah senden de razi olsun canim..Vavvv diyorum sana..supersin jelsiz hiiiiii,,,daha ne olsun ,, ben simdilik jelsiz yapabilicegimi hic dusunmuyorum canim ama ins en kisa zamanda bende birakabilirim..valla ben bunu bile yapabiliyorum ya sadece sukurler olsun..sonrasina bakariz artik..Allah mutlulugunu hep daim etsin cnm bnm..

Buarada sana bir sorum olucak,,simdi ben dun yenmistim,,bugun ara verdim gun asiri denemeyi dusunuyoruz..yoksa hergunmu denememiz gerekir canim,,ne dersin?? doktordan bununla ilgili bir tavsiye almismiydin cnm hic..

Nazli nbr canim??? nasil gidiyor egzersizler??
hic bilgi varmiydi,,yendikten sonra hergunmu yoksa gun asirimi denemk gerekiyor?hic kizlardan okumusmuydun boyle bir haber? sanki ben gun asiri deneme yapmak gerekiyor diye okumustum kizlardan birinden ama net hatirlamiyorum tabi...

İyiyim canım benim reglim bitmediği için egzersiz yapamıyorum ama iki aşamam kaldı eşli egzersiz ve p... boyutu aparat sonrada p...denemesi,sonuca azkaldı sanki.Banada gün aşırı gibi geliyor,iyice alışması için fazlada ara vermemek gerektiğini biilyorum. a.s

Anladim canim,,cok az kalmis ins...
benimde aklimda sanki gun asiri denemk kalmis...
zaten bugun deneme yapmadik,,gerci burda daha gun bitmedi daha erken ama en iyisi yrn denemek :)))
merak etmistim canim sagol icimi rahatlattin :1hug:

Anladim canim,,cok az kalmis ins...
benimde aklimda sanki gun asiri denemk kalmis...
zaten bugun deneme yapmadik,,gerci burda daha gun bitmedi daha erken ama en iyisi yrn denemek :)))
merak etmistim canim sagol icimi rahatlattin :1hug:

Rica ederim,canım ne demek her zaman bildiğim birşeyse elimden geleni yaparım.Gerçi daha kendim birşey yapamadım ama bir kere olsa bende sürekli yapabilirim gibi geliyor,söylemesi kolay oluyo ama bakalım yapması nasıl olcak.İnşallah umduğum gibi olur...:1hug:

canım malesef eşimin sayesinde bugün doktora gidemedik o yüzden çok canım sıkkın herzaman ki gibi erteliyo işte perşembeye kaldı mafoldumben

Canım hayırlısı olsun,sıkma canını...Perşembe gidersiniz ne olacak?Eşin neden erteliyor acaba?Onunda psikolojisini anlamak lazım ama.Sonuçta bizimde vaji durumu gibi heralde sürekli erteleme hali,kendini onun yerine koy.Ne düşünüyor,ne hissediyor?Konuşun,anlatın birbirinize.Zaten tıp çok ilerledi,Allah dermansız dert vermesin,insana.

canım ben vajiliyken anlıyorum ama bu çok farklı bir durum 3 aylık evliyim eşimde varikosel sorunu olmasa inan bana 3 sene çocuk düşünmezdim ama benimde psikolojim bozuldu alt tarafı ufak bir ameliyat geçirecek hem bu yüzden artık cinsel soğukluğuda başladı ben vajiyi yeneli hergün girmemiz gerekirken artık buda olmuyo anlayacağın baya can sıkıcı :umursamaz:

Anladım canım...Ne yapmak gerekirki bu durumda?Pek bir bilgim yok ama ben olsam ya eşimle konuşur yada eşime,birlikte aile terapistine gitmeyi önerirdim heralde.:1hug: Sen moralini bozma,canım.Merak etme herşey yoluna girer Allahın izniyle..Bu durumu bilen var mı?Bir aile büyüğü mesela söylenir mi bilmem ama,anlayışlıysalar belki bir yol gösterirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…