Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

derin ve sen dısardan bakıldııgnda bunlar hıc yapamaz denılen turdendınız..bı baktım bı gun derın basradı..sonra bı baktım sennnn....egzerszı bıle yapamıyodunuz...neymıs azımm dedııgn gıbı cesaret ...hıc korkmayın kızlar guvenın kendınıze

aynen yawww ikiside amma uğraştırdılar olumunekankayizsmilehele derine herkes şaşırmıştı hatun başardım yazıverdi :emir_bebek:

merhaba arkadaslar,
cok sık giremediğim için kopukluk oldu.hikayemi en bastan anlatacagım..
evleneli 3,5 ay oldu..
hep duyardım sacma gelirdi,ben rahatım derdim..
öyle de oldu cok kasmadım ilk gece ama canım yandı sanırım saniyelik bişeydi ama beni kötü etkiledi demekki kanamamda oldu o gece..ama girdimi inanın bilmiyorum kızlık zarı önde diye bliyorum ondan sanırım..
balayında denedik tekrar gene aynı baskıyı hissettim az daha kanamam oldu sonra bidaha olmadı..
zaman zaman hep denedik ama aglama sinir yaptı bende fazlasıyla..eşim asırı sabırlı olmasına ragmen ben hazmedemedim sanki..hayatı zehir ettim ediyorumda kendime..
parmak egzersizlerine baslamayı denedim kendim yapamadım eşimle denedik bir parmak oldu..
gecen gece emla aldım denedik,süremedimmi bilmiorum uyusma hissetmedim pek..
baskı hissediorum sizdedemi oluyor..?
yaklaştım sonuca hissediyorum,
sanki duvar var biyerden sonra kalıyoruz ama hissettiğim orayı gecse rahat olucak dogrumu bilmiorum..
dayanıcam diorum hergün..ama olmuyo..severek evlenenlerdeki sorunun eşine nazının gecmesi die düşünüorum yoksa 2 dk dayansan olucak biliyorum hissediyorum..
o kadar epilasyon yaptırdım o kadar bile acımayacak belki de..
ama bacaklarım kaskatı oluo..
bgn tekrar deneyecegiz,ben egzersiz yapamıyorum ve yapmadanda yenecegimi biliyorum..
emla uyusturuyosa bende sorun yok.ama uyusturmadı sanki mafoldumben
artık kurtulmak istiyorum..:çok üzgünüm:

vajinin çeşitleri varmış kimisi oraya bir cisim giremeyecek kadar oranın küçük olduğunu bunu asla başaramayacağını canının yanacağını düşünüyor kimiside işi başarıyor ama canı yandığı için bir dahakine cesaret edemiyor. birinci gurp bence daha zor çünkü bilinç altında oraya girmez düşüncesi var. bence sen 2. grupsun ve işin daha kolay olacak tatlım. kızlığın gitmiş bundan sonra ilk denediğin gibi olmayacaktır sadece cesaretin kırılmış. dediğin gibi emla sana cesaret verebilir. ben hiç kullanmadım emlayı hakkında bişey diyemicem. ama onunlada başaramazsan egzersizlere başlıcan mecbur. geçmiş olsun canım aramıza hoş geldin. şanslısınki burayı yeni evliyken buldun

vajinin çeşitleri varmış kimisi oraya bir cisim giremeyecek kadar oranın küçük olduğunu bunu asla başaramayacağını canının yanacağını düşünüyor kimiside işi başarıyor ama canı yandığı için bir dahakine cesaret edemiyor. birinci gurp bence daha zor çünkü bilinç altında oraya girmez düşüncesi var. bence sen 2. grupsun ve işin daha kolay olacak tatlım. kızlığın gitmiş bundan sonra ilk denediğin gibi olmayacaktır sadece cesaretin kırılmış. dediğin gibi emla sana cesaret verebilir. ben hiç kullanmadım emlayı hakkında bişey diyemicem. ama onunlada başaramazsan egzersizlere başlıcan mecbur. geçmiş olsun canım aramıza hoş geldin. şanslısınki burayı yeni evliyken buldun

cok tesekkür edreerim bana da öyle geliyor 2. grup..oraya bişey girebileceginden emınım sonucta cevremizdeki cogu kadınlar bunu yapmış..bakıyorum en haz almadıgım kişilere özenir oldum kötükedihüso
bakalım umudumu yitirmedim deneyerek basarıcaz eminim..tek korkum suan aralıkta esım askere gidecek basaramazsak daha mı zorlasır döndüğünde die..senağlama

arzum bende emlayla başaranlardanım ilk emlayla denememde aynı sen gibi uyuşma hissetmemiştim yapamamıştık yine acı oldu girmedi meğer taaa içlere sürmek gerekiyormuş burdan öyle tavsiyede bulundular bende diğer denememde iparmağımın ucuna emlayı aldım taaaa derinlere sürdüm 5 dk bekledim ve p..si sonuna kadar aldım sende mutlaka bu şekilde dene gör bak nasıl kolay olcak şimdi emlasız yapıyorum ve oda oluyo hadi bakalım kolay gele:)))))))))))

cok tesekkür edreerim bana da öyle geliyor 2. grup..oraya bişey girebileceginden emınım sonucta cevremizdeki cogu kadınlar bunu yapmış..bakıyorum en haz almadıgım kişilere özenir oldum kötükedihüso
bakalım umudumu yitirmedim deneyerek basarıcaz eminim..tek korkum suan aralıkta esım askere gidecek basaramazsak daha mı zorlasır döndüğünde die..senağlama

burdakilerin çoğu 1. gruptu ama başardık. sen hayli hayli başarırsın. ooooooo aralığa daha çok var başarırsın ozamana kadar. eşin askerdeykende egzersiz yaparsın. yaani şimdi emlayla başarsan bile egzersiz yapmaya bi şekilde başlıcan kaçarın yok

burdakilerin çoğu 1. gruptu ama başardık. sen hayli hayli başarırsın. ooooooo aralığa daha çok var başarırsın ozamana kadar. eşin askerdeykende egzersiz yaparsın. yaani şimdi emlayla başarsan bile egzersiz yapmaya bi şekilde başlıcan kaçarın yok

:eek:klava:korktugum ikon bu :)
kacarım yok gibi:uhm:

arzum bende emlayla başaranlardanım ilk emlayla denememde aynı sen gibi uyuşma hissetmemiştim yapamamıştık yine acı oldu girmedi meğer taaa içlere sürmek gerekiyormuş burdan öyle tavsiyede bulundular bende diğer denememde iparmağımın ucuna emlayı aldım taaaa derinlere sürdüm 5 dk bekledim ve p..si sonuna kadar aldım sende mutlaka bu şekilde dene gör bak nasıl kolay olcak şimdi emlasız yapıyorum ve oda oluyo hadi bakalım kolay gele:)))))))))))

ayyyyyyy cok heveslendim suan yaa tam benim durumum:eek:
kork benden vajii ölümüne acsını cıkartıcam Çok üzgünüm çoook

neden günlerce ses seda çıkmıyorda birden bir başarı haberi geldimi patır patır arkasından başarı haberleri haberleri ardı ardına geliyor sanıyorsun :))) başaran biri diğerlerini gaza getiriyor hele hele bu kişi senin birlikte egzersiz yaptığın biriyse daha bi motive oluyorsun. o yapmış. biz aynı durumdaydık. ozaman bende yaparım diyorsun. benim zamanımdaki listede tek parmak yapanlar ayrı yazılıyo 2 parmak ayrı yazıyo aparat ayrı yazılıyodu. kademe atlamak için bile gaza geliyordum. hele başarınca o isminin ışıltılı harflerle kocaman yazılması en büyük hayalimdi :)) benimle aynı dönemde yenen arkadaşları hep hatırlıyorum rabia, selmatem, fusuncuk,dilbo,yasmin... onlar benim sınıf arkadaşlarım gibi :)))))

Evet sana katılıyorum,aslıcanım.Bakıyorumki benimle birlikte girenler başarıyo insan daha bir azimle,hırsla yapıyor egzersizleri...Bende yapabilirim diyor,egzersizlerin aşama aşama yazılmasıda çok işe yarıyordu.Hele o ışıltılı hareflerle ismin yazılması süpeeerr....

kızlar yine ben :)) durup durup parlak sorular belki de hep aynı sorular aklıma geliyo ve soruyorum
hala regl im ayrı konu..diyorum ki ben.. eşimin 1 boğum almıştım.. ilk denememizde emla alıp sürsem.. eşim de parmağıyla agucuk gugucuk yapsa bişi anlamam sanırım di mii.. bi de p...s olayına girsek .. ne dersiniz.. olur mu acaba.. kasılsam da ben anlamam emlanın etkisinden dimi.. yani orası kapanmaz di mi..

kızlar yine ben :)) durup durup parlak sorular belki de hep aynı sorular aklıma geliyo ve soruyorum
hala regl im ayrı konu..diyorum ki ben.. eşimin 1 boğum almıştım.. ilk denememizde emla alıp sürsem.. eşim de parmağıyla agucuk gugucuk yapsa bişi anlamam sanırım di mii.. bi de p...s olayına girsek .. ne dersiniz.. olur mu acaba.. kasılsam da ben anlamam emlanın etkisinden dimi.. yani orası kapanmaz di mi..

canım eşinin parmağınımı bir boğum aldın ?

ben bu mesajı hatırlıyorum :))))
canım sen dünde sormuştun değilmi ama hayat-acil in başarı sevinciyle arada kaynadı...

daha bir parmak bir boğumdaysan pns denemesi için erken canım. önce egzersizzzzzzzz

X