Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hangi pozisyonda yenmiştiniz siz ilk olarak

Maşllh size hangi pozisyonda yendiniz acba
Misyoner de rahat ettim ben canım . Belime yastık koydum eşimle konuşarak ilerledik benim komutlarımla . Tabi böyle böyle 5. Dememizde falan tam birleşme oldu . Hiç acele etmeyin eşli denemedeyseniz. Öğrene öğrene çok daha kolay oluyor

Ben de 1.5 yıllık vajinusmus hastasıydım. Ankarada Reyyan özcan temizkan’la yendim şimdi 6 aylık bir kızım bile var Neler çektiğimizi bir ben bir eşim bilir. Eş desteği çok önemli benimle birlikte o kadar çok sabretti ki her gün ağlıyordum kendimi kahrediyordum ama tedaviye başlamak yolun yarısı inanın Ben önce aparatla başardım sonra da eşimle yavaş yavaş ilerledik çekmeyen bilemez ne derttir nasıl insanı içten içeri kemirir bitirir… Allah yardımcısı olsun herkesin

Bende yaklaşık 1yıldır evliyim 4.aparatı yapıyorum şimdilik iyi gidiyor inşallah en kısa zamanda bende yenebilirim, doktorunuz özel bi kayganlaştırıcı önerdimi

Bende yaklaşık 1yıldır evliyim 4.aparatı yapıyorum şimdilik iyi gidiyor inşallah en kısa zamanda bende yenebilirim, doktorunuz özel bi kayganlaştırıcı önerdimi
Hocanın kendisi bir jel vermişti ama kullanmama gerek kalmadı benim. Sanırım gebelikte karın üzerine sürülen jelle aynıydı ama yanlış bilgi vermek istemem

Merhaba bende vajinismusu yeneli 3 ay oldu sanırım benimde kasıklarımda ağrı oluyordu ama bana normal geliyordu çünkü ister istemez kendimizi kasıyoruz ilk defa 4 gün önce ağrı olmadı hatta kayganlaştırıcı bile kullanmadık hep kullanırdık bence biz kendimizi ne kadar rahatlatırsak o kadar kolay oluyor zamanla geçiyor hepsi

Bazen arada oluyor hala ama zamanla geçecek o kasık ağrısı da sanırım

Merhaba ben yaklaşık 1 sene önce vajinusmusu yendim ve yendiğim ilk ay hamile kalmıştım . Şu bazlı kayganlaştırıcı kullanıyordum buna rağmen oldu. Durex naturalsdi markası

Selam kızlar BENDE VAJİNİSMUSU YENDİİİİİİMMM Dün gece 2 kere penisin tamamını alabildim. Koskoca 3 senelik bir kabus sonunda bitti Allah’ın izniyle Buraya bu mesajı yazmak için çok bekledim. “Vajinismusu yendim “ yazanları görünce çok imrendim, özendim.. Allah’a bin şükür bugün bu haberi vermeyi bana da nasip etti. Halâ rüya gibi inanamıyorum. Rabbim bu illetle uğraşan herkesin yardımcısı olsun. Vajinismuslu arkadaşlarıma söyleyeceğim tek şey kegel egzersizleri ve dilatörleri aksatmadan korkmadan yapmaları. Korkulacak hiçbir şey olmadığını bilin istiyorum. (Dilatörleri yapınca bile ne demek istediğimi anlayacaksınız.) Sadece kaslara gelince biraz yanma oluyor ama çok anlık bişey. Acı asla yok. Zamanında okuduğum şeyleri buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi ama gerçektende herşey yazıldığı gibiymiş. Lütfen pes etmeyin. Bu süreçte egzersiz herşeyiniz, dilatörler ise en yakın arkadaşınız olsun..!

Harikaaa canım çok sevindimm ne kadardır beklediğnide biliyodum.Gözün aydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…