Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Reyyan hoca ile Bende daha yeni yendim bu hastalığı. Allah ondan razı olsun

Tebrik ederim . Seni izlerim oyle ne etti diye.basardin sonunda

Merhaba kızlar penis Bende vajinaya hepsi girmiyor yarısı giriyor eşimde o anda çok aceleci davranıyor Bende haliyle sitres oluyor ondan sanırım bu arada eskiden başını dahi alamıyorum yarısını aldığını görmek bile beni aşırı sevindirdi bana onerileriniz nelerdir git gel yapınca yarıya kadar giriyor devamı yok

Merhaba canım en son doktor dar gibi bir şey mi söylemişti sana öyle hatırladım hala gebelik bekliyoruz bizlerde

Merhaba herkese, keğel egzersizini ilişki sırasında da mı yapmamız gerekiyor? Yoksa sadece ilişkiye kadar kaslarımızın güçlenmesi için mi?

Merhaba herkese, keğel egzersizini ilişki sırasında da mı yapmamız gerekiyor? Yoksa sadece ilişkiye kadar kaslarımızın güçlenmesi için mi?
Bana doktorum dilatöre başlamadan önce 2 hafta boyunca aşamalı kegel egzersiz yaptırdı çok faydasını gördüm. İlişkiye ya da dilatöre başlamadan öncede nefes eşliğinde yaptım daha da kolaylaştı

Keğel egzersizini deniyorum sadece ıkınma gibi hareketde kaslarımın daha çok gerildiğini hissediyorum sanki bilmiyorum belki de ben yalnış yapıyorum ya da bana kasılıyormuş gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…