Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ohh çok şükür canım benim darısı diğer arkadaşlarımızın başınaa gün aşırı deneyin

Çok zor ve yıpratıcı bı hastalık Rabbim bütün hepimizi kurtarsin inşallah korkmayin kendinize güvenin ben yapabildiysem herkes yapar ben akşam olucak diye korkardim akşam olmasın diye dua ederdim eşim yanıma gelince her seferinde korkuyla sarilirdim ben yaptıysam sizde yapabilirsiniz kendinize güvenin yeter

Merhabalar , vajinismusu yeneli 2 3 ay oldu. Parmak egzersizleriyle calismistim sonra bikac denemeyle eşli de oldu. Hala zorlaniyorum panik hali var ama giriş olqbiliyor. Aşırı yanma var ve icerdeyken makat bölgesone baskı cok oluyor. Bunlar zamanla gececek seyler mi? Ne önerebilirsinzi

Eşim ereksiyon gitmesin diye direk git gel yapıyor, bende o yüzden ilerledigimizi pek anlamıyorum açıkçası

Öncesi bence bir kadın doğum uzmanına gidip muayene olmanız gerekebilir belki enfeksiyon vardır

Parmaktansa dilatör set daha kolay bence onu deneyin

Herkese iyi akşamlar. 3-4 gündür başlıktaki yorumları okuyorum. 1 hafta öncesine kadar kendimden ümidi kesmiş, kimseye bi yararı olmayan eksik biri gibi hisseden ben şuan yorumlarınız sayesinde kendimi mükemmel hissediyorum. Tüm kadınların böyle birlik içerisinde bir birlerine destek olduğunu görmek o kadar güzel ki. Artık ben de umutluyum. Yapa bilirim diyorum hep içimden. Yazdığınız yöntemleri regl dönemim biter bitmez uygulamaya geçicem. Umarım buraya tekrar gelip güzel haber verenlerden biri de ben olurum

İşte bu Bu motiveni asla bozma sen yeterki bu adımı at gerisi çok güzel gelecek canım

Merhaba yazımı okuyun lütfen inşallah yardımcı olur

Hangi yazi ? Bana birsey gelmedi
Bu Defnecim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…