Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım öncelikle tebrik ederim sen hissettiysen olmuştur kafana takma bu kadarına şükür Benimde kanamam olmadı

Tebrikler canm kurtuldun olmuştur o hissettiğin doğrudur. Devam et alışıcaksın

Tebrikler bizde ilk girişte yavaş yavaş yaptığımız için kanama olmadı sonraki denemede eşim git gel yapınca biraz kanama oldu sizin de öyle olabilir

Tebrikler bizde ilk girişte yavaş yavaş yaptığımız için kanama olmadı sonraki denemede eşim git gel yapınca biraz kanama oldu sizin de öyle olabilir
Çok teşekkür ederim evet hiç acı kanama falan olmadı . Sadece dediğim gibi sızı yanma gibi durum oldu . Acaba mantar olmuş olabilir mi ben yağı kullanıyorum . Çünkü eşimin pen…sine ufak noktamsı beyaz pamukçuk gibi bişeyler bulaşmıştı . Bu ne olabilir bilen var mı kızlar ?

Sizi buraya etiketlemeye gelmıstım. Siz dılator set alıp calıstınız mı hıc. Anestol krem yaktı demıssınız ama onun cok da etkısı yok aslında vemcaın sprey öneririm size.
Tabi spreysız de yenebılırsınız tek kayganlaştırıcı ile. Anestolu fındık kadar sürün belkı cok surdugunuz ıcın tahrıs olmustur. Ama en önemlısı aparat set alıp calısmanız

Bizde hep bebe yağı kullanıyoruz kaşıntı falan olmuyorsa mantar olmaz bazen olabiliyor dediğiniz gibi beyazlıklar çok takılmadım ben

Sizi buraya etiketlemeye gelmıstım. Siz dılator set alıp calıstınız mı hıc. Anestol krem yaktı demıssınız ama onun cok da etkısı yok aslında vemcaın sprey öneririm size.
Çok teşekkür ederim Ben terapiste gittim sonra parmak egzersizi verdi parmakla belli bir yere kadar yaptım sonra eşli denemeye geçince olmadı . Yine hayal kırıklığı başladı. Dilatör denemedim. Ama buradaki yorumlara baktığımda herkes denemiş ben de yapacam. Şimdilik parmak egzersizi yapıyorum alıştırmak için kendimi . Ok jel aldım onu kullandım ama sanırım bana en iyi zeytinyağı geldi onla parmak egzersizi yaparken acı duymuyorum . Terapis dilatör yerine evdeki rimellerseniz denememi önerdi. Orda biraz kararsısızım. Sizin deneyimlerinizi çok merak ediyorum benim gibi olanlar ? Başarabildi mi nasıl oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…