Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

En küçük boyunu tamamen alabildim kızlık hangl boyda bozulur kizlar
Canım orayı iyice gevşetip yavaş yavaş yaparsan bi sorun olmuyor kızlık zarı diye bişey yok sadece sert yapılınca oradaki kaslar zedeleniyor yavaşça alıştırarak yaparsan bi sorun olmaz benim 4. Aparatta da eşlide de kanama olmadı

İşte bu ne güzel haberler geliyor tebrik ederim canım ilerde daha güzelleri olacak gerçekten hepimiz yaptıktan sonra ben bunun için mi beklemişim üzülmüşüm diyoruz her şey gönlünce olsun mutluluklar
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun bunu diyeceğim aklıma bile gelmezdi ama boşu bosuna o kadar ay beklemiştim neyseki çok geç olmadan halledildi çok şükür

Kanamalar anladığım kadarıyla kişiden kişiye değişiyor iki önce 4 u aldım aldıkça hergun çalıştıkça damla damla kanamam oldu çokta rahatsiz etmedi beni ama inanılmaz rahatladım en büyük desteği tiniminimavihanim sayesin ve sizler sayesinde atlattım kendime güvendim eşliye geçince bende yazacağım atlattım başardım diye

Az kaldı çiçeğim azz sonunda oldu başardım diyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…