Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Iliskiye girerken penisi hep ben yerlestirdigim icin dokotra orada nasil hakimiyeti verecegim bilmiyorum birde acimasindan korkuyorum umarim dusuncesiz bir doktora denk gelmem

Iliskiye girerken penisi hep ben yerlestirdigim icin dokotra orada nasil hakimiyeti verecegim bilmiyorum birde acimasindan korkuyorum umarim dusuncesiz bir doktora denk gelmem
Kuzum çok kolay muayene 3 aparat gibi düşün aleti hiç korkma bende çok korkuyordum buraya hatta konu bile acdim korkudan yatmadigim oldu nasıl olacak nasıl yapacam diye

Mutlaka doktoruna vajinismus öykünden bahset canım nefesini mutlaka ayarla başarırsın.

Kuzum çok kolay muayene 3 aparat gibi düşün aleti hiç korkma bende çok korkuyordum buraya hatta konu bile acdim korkudan yatmadigim oldu nasıl olacak nasıl yapacam diye
Aciniz agriniz olmadi yani,ben doktora kadar gidip yaptiramamaktan korkuyorum acikcasi spekulumu kendim
Yerlestirmem mumkun mudur acaba

Hanımlar meraba öncelikle. Yaklaşık 10 gün once evlendim ve o günden beri iliskiye girmeye calısiyoryz her defasunda başarisizlikla sonuclaniyo. Bir kaç kere çok az da olsa girebilsekte kendimi çok fazla kasıp esimi ittigim icin peniisin çok az girmesi dışinda bir ilerleme olamadi. Ne zaman girmeye calişsa bir yanma oluyo. Çok istekli olmama ragmen kayganlaştiricida kullanmamiza ragmen hwm cok fazla yanma var hemde kendimi çok kasiyorum . Şuan tatildeyiz ve tatilde tek dusundugum sey bunu nasil yapacagim ? Nasil yapiliyo... acisi umrumda degil benu acı dusundurmuyo bule... kendimi kasmayi engellesem... parmak deniyoruz daha ufacik bir girmede yanma başliyo... tatilden doner donmez kadin dogum doktoruna gidecegim ama recrubeli arkadaslaidmsan yardim isyiyorum... ilk basta cok azda olsa girerken simdi tamamen girmekten korkarak ertsliyprum dedihim gibi sebebini bjlmedigim korkular acisi umrumda bile degil.oyksaki... ne tavsiye edersiniz kadin dogum doktoruna hemen gitmelimiyim bu sürecte butun tavsiyelere ihtiycaim var

İlk başta bir yanma oluyor korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…