Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Insallah canim benim. Zamanla yoluna giriyor merak etme. Baslarda erken bosalmasi normal.
Burada çoğu arkadaş yatak ucu tavsiye etti ama bana misyonerden başkası zor geliyor. Biraz deneyimleyerek bulabiliriz doğrusunu.
Evt çok haklısın eşim bide alıştı kontrol sende olsun diyor ilk ben üstteyken oldu hani ilk başlarda korkuyordum yA altta olmaktan hala öyle zannediyor 😅🤦‍♀️

Kendi kendine telkin edeceksin sürekli kendine kasılmadığında bu işin daha kolay olacağını hatırlat Emin ol eşli deneme daha kolay aparat zor sizler zor olan kısmını yapıyorsunuz aslınd

3.aparatı en rahat şekilde alana kadar devam et hiç acele etme genelimiz 3.yada 4.aparatta takılıyor zatenn gayet iyi gidiyorsun❤️
4.aparati uyuşturucu ile aldım bu bile çok mutlu ediyor bundan sonra napmaliyim

Insallah bak herkes diyor bunu ben yaptıysa herkes yapar klasikleşti çünkü hepimizin korkuları kendimize fazla ama düşünce ben evimi yıktım, yemek takimlarimi parçaladım, o korkuyla odada ütü kıyafet ne varsa dışarı attım geçirdiğim panik atakla hastanelere kaldırıldım, 3 yıldır 2. Denememi dün gece yaptım aramızda öpüşme bile yoktu.... Benim gibi biri yaptıysa sadece aç ayaklarını, koy yerleştir yastığı altına, ac sevdiğin müzikleri, yerleştir vajina içine ve doğal olarak öpüşmeye başla bir süre sonra birseyler oluyor ve eşin bile anlamıyor ne olduğunu. Gideceği yolu buluyormus. Icerisi derya deniz valla. Bende bu gece farkında olacağım bakalim umarım kasmam. Muhakkak haber et güzel haberlerinizi bekliyorum
Canım ben o esnada kaslarimi kasiyorum..ıslanmada gayet ii ama o noktaya gelince tıkanıp kalıyorum

Tam 3-4saattir erteliyorum anestol sürüp başlamak için oofffhh sürekli birşeyler ile meşgul oluyorum tam şuan aman ne var diyorum hadi başla çok basit ama o an gelince ertelemek istiyorum yarın daha hazır olacağım diye saçma sapan kendime gaz veriyorum,resmen regl olmayı 4gözle bekliyorum Allah’ım yardımcımız olsun yaa😔

Eşli oldumu sizin
Canım evet eşli oldu ama spreyle oldu normal
4.aparati uyuşturucu ile aldım bu bile çok mutlu ediyor bundan sonra napmaliyim
kuzum önce bi sakin ol sprey kullandığın için yanma ve acı duydun bende de aynısı oldu bak sadece kayganlaştırıcı ile dene hiç bsey olmayacak yarın tekrar kayganlaştırıcı ile dene olur öı

Tam 3-4saattir erteliyorum anestol sürüp başlamak için oofffhh sürekli birşeyler ile meşgul oluyorum tam şuan aman ne var diyorum hadi başla çok basit ama o an gelince ertelemek istiyorum yarın daha hazır olacağım diye saçma sapan kendime gaz veriyorum,resmen regl olmayı 4gözle bekliyorum Allah’ım yardımcımız olsun yaa😔
Aynen böyleydim kendi kendime çalışırken, seni o kadar iyi anlıyorum ki. Ama bir yerde düzenli çalışmadan geçmiyor, her gün düzenli çalış. Çalışmalarını buraya yaz. Otokontrol kurmakta zorlaniyorsan başka bir kontrol mekanizmasını çalıştır.

Eşli deneme yapacak olanlarr okuyabilir
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

Aşağıda yazdıklarımı birebir uygulaa canımm

size şöyle sıralayım🤗

1) en baştan aparatlara başla 10 dk ara ile daha sonra 4.olan aparatla en iyi egzersizlerini yap ileri geri tak çıkart etrafında daire çiz ve aparatı içinde rahat 20dk kadar beklet ben uyuştrucu krem sprey kullanmadım

2) Sen bu egzersizlerini yaparken eşin hazırlansın aparatı çıkarıp direk eşli denemeye geçin aparat sayesinde esneme yapıyor.

3) Eşine izin ver müdahele etme ona güvenmelisin aparatla nasıl yaptıysan aynı öyle hatta aparat daha zor eşli deneme daha kolay

4) Yarıya kadar oldu ama devamı olmadı dediğin yerde acele etmek yok o şekılde bekleyin sonra sen deriin nefes al nefesi verirken hafif ıkın ve eşin devam etmeli bal gör olacak ve kendine hep olumlu olumlamalar yap ben vajınusmusu yendim başardım harikaayım de sen bunlarla devam et güzel haberlerini bekliyorum

Yatak ucuna geliyorsun kalçanı yüksek tutmaya çalış eş ayakta ayaklarını istersen eşinin beline sararabilir yada küçük tabure alıp ayaklarına koyabilirsiniz.Bu şekilde kasılma daha az oluyor. Takıldıgın duvar hissi diye adlandırdığın yerde bekle acele etmeden sık bırak yapıp nefes egzersizleriyle destekleyip tamamlamaya çalışın zaten %80 ni bitmiş bu işin

Birde giriş olurken kalçaya eğimli olmalı giriş direk değil benim hep kullandığım bir emoji var 🌈 bunu göz önüne getirin🌺

Burada çoğu Sorulan sorular genellikle birbirinin aynısı kızlar size tavsiyemm bu sayfalardan geriye doğru giderek okuyun.Hemen hemen soracağınız sorduğunuz bütün soruların cevabı var. Çünkü aynı şeyler yazıldı.

Mutlaka not alın ben resmen kağıt kalemle yazmıştım.Neler yapacağım nasıl olacak.Bir ders niteliğinde çalışıyordum.

Eğer ki burada söylenilen şeyleri yapmanıza rağmen olmuyorsa ya da yapamıyorsanız daha fazla ertelemeyin ve mutlaka bir destek alın çünkü bu rahatsızlık bir erteleme hastalığı ve bütün seneleriniz birden çöp olabilir.Bu şekilde olmasına izin vermeyin.🌺

Son düzenleme:
Aynen böyleydim kendi kendime çalışırken, seni o kadar iyi anlıyorum ki. Ama bir yerde düzenli çalışmadan geçmiyor, her gün düzenli çalış. Çalışmalarını buraya yaz. Otokontrol kurmakta zorlaniyorsan başka bir kontrol mekanizmasını çalıştır.
Denemek istiyorum hemde çok ama birşey tutuyor beni😔yok ya ben denemeye gidiyorum tamam 1saate gelirim yapacağım hergün en azından dokunacağım nefes egzersizi yaparım,yaparım değil mi ya bitsin bu kabus artık..

Denemek istiyorum hemde çok ama birşey tutuyor beni😔yok ya ben denemeye gidiyorum tamam 1saate gelirim yapacağım hergün en azından dokunacağım nefes egzersizi yaparım,yaparım değil mi ya bitsin bu kabus artık..
Her güne bir bahane uyduruz biliyorum canım ama buna fırsat verme git güzelce yap egzersizlerini Herkes burada emeğinin karşılığını aldı bence oturduğumuz yerde olmuyor yapamıyorum demek kendimize kötülük oluyor.

X