Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım çok sevindim öncelikle tamamen oldu artik sende yendinnn
Kendine zaman ver. Bende yeneli 2.5 ay oluyor gel gitlere hala alışamadım. Olsun yendik ya. Buna da zamanla alışacağız. Daralma olmaz canim normali neyse o dur.

Merhaba ben 4.aparati yapamıyorum ilk 3ü hemen alabildim
Çok normal ama sakın pes etme canım diğer aparatlarla iyice çalış ileri geri tak çıkartma etrafında daire çiz falan bunlar esnetir daha sonra gene aynı teknikle bir tık daha güçlü ittirmen gerekecek ve sonunda olacakk yolun sonu geldii

Çok acı oluyor ozaman 3. Aparatla ne kadar çalışmam lazım

Tebrik ederim özelden bakabilir misinz rica etsem

Kızlar merhaba aparatla 3 e kadar alabildim 4 ü denerken kanama oldu biraz ve canım acıdığı için bıraktım. Birleşme esnasında esneme için ne yapmamız gerekiyo nefes alımı vs nasıl olmalı

Kızlar merhaba aparatla 3 e kadar alabildim 4 ü denerken kanama oldu biraz ve canım acıdığı için bıraktım. Birleşme esnasında esneme için ne yapmamız gerekiyo nefes alımı vs nasıl olmalı
Merhaba canım, sen de çok güzel ilerlemissin çok az kalmış artık. 3.'yü rahatça yapabiliyor musun? Kolayca tak-çıkar, ileri geri vs? 4.'yü denerken muhtemelen kendini kasmışsın yoksa diğerlerinden hiçbir farkı yok. Bir de eşli denemeye geçmeden önce yine 4.'yü de kolayca yapabilir ol ve eşinle de aparat çalışması yapmanı öneririm. Aparatları eşin yapsın. Eşli denemede aparat çalışırkenki durumlar geçerli aslında, nefes al-ver, sakinleş, rahatla, kaslarını gevse. Gerisi geliyor.

3 rahat oluyor hafif acı var ama

selam kızlar artık her sey cok güzel onu haber vermeye geldim sorunsuz birliktelik yasiyoruz partnerimle sadece tadını cıkarıyoruz ve hemen hemen denemedigimiz pozisyon kalmadı nerden nereyee diyorum size moral vermek icin yazıyorum benim birde sevgilim sizlerin cogu eşi ile birlikte deniyor ve ben hallettiysem hepiniz halledersiniz bence cinselliği olağanlaştırın görev gibi görmeyin, mükemmel olay:)

Merhaba arkadaslar ilk önce türkcem icin sizden özürdiliyorum ben almanya yasadigim icin bir kac cümlelerimi dogru kullanmaya bilirim.. yaklasik 1,5 senedir evliyim. Esim en yakin arkadasimken esim oldu cok severek evlendik kisacasi. Hic ilk aylarimizdan bahsetmek istemiyorum cünkü sizinkiler gibi ayni sayilir.. almanyada bunun „tedavisi“ yok.. piskolog var evet gittik esimle ama okadar sacma sapan konusuyordu ki türk bir bayandi icimiz sinmedi 4 seansdan sonra biraktik. Sonra sizleri buldum 1/2 aydir sessizce hergün takip ediyorum sizi sizlerle sevinip sizlere hallerimize üzülüyorum.. herzaman diyorum rabbimin vardir bi bildigi.. uzun lafin kisasi biri yazmisti ikin, sirtin esine dönük olsun gülü koklar gibi nefes yap. Nasil diyim basardim o gün bir kac kere denedik basardim biraz git gel yaparak. Sonra 2ye yine basardim. Ve sonra araya 1 hafta girdi ve o yüzden yaziyorum olmadi.. nedeneni bilmiyorum.. esimde malesef potenz sorunu baslamaya basladi ilacla anca deniyoruz yasimiz daha cok genc ama. Baya bi hüsrana ugradim olmayinca. Dilatörü sorunsuz ilk haftalarimda almaya basarmistim, bugün ama denedigimde olmamisti ve birlesmede olmadi. Yakinda türkiyeye gelicem bana bir kac öneriniz olurmu ? O sprey uyusturucu bahsetmistiniz mesela ? Özürdiliyorum cok uzun oldu..

Bence ruh halimiz aşırı etkiliyor hemen bahanelerin arkasına sığınıyoruz, bugün denedim aparatı 4. Olanı hepsini aldım yine ama penis kısmında hala kasıyorum yarısına gelince o kütleme gibi şey oluyor aparatta olmuyordu, kütleme olunca ürküp kasıyorum

Merhabalar günlerdir okuyorum yazmak bile gelmiyordu içimden başaranlara çok sevindim uğraşan arkadaşlarla da üzüldüm güldüm bazen aa bu ben dedim ama resmen bittim denemek bir yana hayal dahi kuramıyorum dr a da gittim 2.seansa fakat birşey var olmuyor birtürlü çok yoruldum artık çok

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…