Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Yaaa maşallah ne güzel herşey doğalında olmuş tebrik ediyorum gerçekten . Tamam ben de bu akşam yine deneyeceğim hadi bakalım inşallah
Insallah bak herkes diyor bunu ben yaptıysa herkes yapar klasikleşti çünkü hepimizin korkuları kendimize fazla ama düşünce ben evimi yıktım, yemek takimlarimi parçaladım, o korkuyla odada ütü kıyafet ne varsa dışarı attım geçirdiğim panik atakla hastanelere kaldırıldım, 3 yıldır 2. Denememi dün gece yaptım aramızda öpüşme bile yoktu.... Benim gibi biri yaptıysa sadece aç ayaklarını, koy yerleştir yastığı altına, ac sevdiğin müzikleri, yerleştir vajina içine ve doğal olarak öpüşmeye başla bir süre sonra birseyler oluyor ve eşin bile anlamıyor ne olduğunu. Gideceği yolu buluyormus. Icerisi derya deniz valla. Bende bu gece farkında olacağım bakalim umarım kasmam. Muhakkak haber et güzel haberlerinizi bekliyorum

Ay canım inşallah yaaa ben de aynıydım vajşnama dokunamıyordum bile . Ama çok şükür 3.aparata kadar egzersiz yaptım eşliye geçtim olacak gibi hissediyorum olduğunda ilk buraya yazıcam valla amiiiin inşallah

Sen de tecrübelerini paylaş canım bekliyoruz

Bende marmeladovacim. Çözmeden istemiyordum çünkü sorunumuz çok uzar diye korkuyordum. Hatta ilişki beni bu yüzden de geriyordu korunuyor olmama rağmen yüzde yüz bir yöntem yok ya.
Bence artik düşünebiliriz ben yaklaşık bir buçuk aydır düşünüyorum.

Amin, bende muzdaribim aynı dertten hatta suan esimle bosanma asamasına geldik bütün hevesim kaçtı yenmek adına
Canım eğer sebebi buysa baska sorunlar varsa bilemeyeceğim ama bu yüzden boşanmayın lütfen. Çözümsüz dert değil .
Kegel ve dilator denedin mi?

Kizlar az once youtubeda dolasirken tesadufen, bir doktorun, vajinismusta botoks tedavisi diye bir videosunu gordum. Vajen etrafindaki kaslara botoks yapiyormus ve kasamiyormusuz o kaslarimizi. Bunu daha once duymus muydunuz?
Ben burdan bir arkadaştan duydum. Özel mesajlasmistik. Kendisi yaptırmış ve hiçbir ise yaramadığını söylemişti. Doktor yüzde yüz garanti vermiş olmasına rağmen.
Baska da yaptıran duymadım hiç.
Elsa sen güzel ilerledin bence kendin yenmeye çalış canim. Istedikleri kadar kaslara botoks yapsınlar is yine bizde bitiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…