Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merkur güzel haberler alırsın insallah. Hepimiz burda birbirimize hamilelik haberini veririz umarim. Heycanlandim bize de yaz.
Ben vajinismusu çözene kadar gerçekten çocuk fikrine çok uzaktım ama nedense giderek yaklaşıyorum. Beni de çok heyecanlandırdı Merkur deniz 'ın hamilelik haberi olasılığı. Ne kadar güzel ilerledik Allah'ım, neler düşünecek yere geldik

Kızlar bişey soracağım biz eşli denerken bi yerden sonra kayıyor pen… ve üste çıkıyor . Pozisyon nasıl olmalı aparatta kalçaya biraz eğim verince oluyor ama pen…. Onu yapamıyorum sanki ???

Kızlar bişey soracağım biz eşli denerken bi yerden sonra kayıyor pen… ve üste çıkıyor . Pozisyon nasıl olmalı aparatta kalçaya biraz eğim verince oluyor ama pen…. Onu yapamıyorum sanki ???
Belinizin altına bir yastık koyun. Ve kendiniz elinizle vajina içine yerleştirin. Arka planda şarkı müzik film gibi birsey açık olsun. Eşiniz o pozisyonda sizi öperek aklınızdaki o korkuyu çıkarmaya calisip aradan bir iki dakika geçtikten sonra hafif hissettirmeden gelgitlere baslasin. Benim dün gece 2. Denememdi ve oldu aparat hiç kullanmadım. Doktora gittim ve bildiğim şeyleri dinledim. Dün akşam nolduysa oldu. Yani yastık koyunca sanki yolu buldu. Hicbirsey hissetmedim. Oldu mu olmadı mı bu aksam göreceğiz ama gelgitler de zerre duvar hissi yoktu. Ha ayrıca siz bacaklarınızı doğum pozisyonunda açın eşiniz ortadan uzansin

Yastığı kalçama koyuyordum tam bel oyuntusuna mı koymalıyım

Yastığı kalçama koyuyordum tam bel oyuntusuna mı koymalıyım
Ben tam belimin altından başlayacak koydum. Zaten baş yastığımdi kalcama da hafif uzandı ve ayaklarımı oldukça fazla açtım. Esime dikkatli olmasına söyleyip kontrolü tamamen bıraktım. Olmayacağına da 100% emindim. Ama oldu ya hala inanamıyorum cok degisik bir duyguydu o kadar ıslaklık vqrdi ki mendil bez arama derdine girdim yanınıza takintiniz varsa bunları alın. Gerçekten hicbirsey anlamadım. Bakın dün ben doktorun kafasına birseyler gecirdim. Hastaneyle kavga ettim ve gecesinde sadece bir deneme. Bunu ben yaptıysam herkes yapar. Dilator deniyorlar ben oraya hala dokunamıyorum. Ama burda yazan arkadaşlar ne yaptıysa kafama soktum. O an hicbirsey düşünmeye fırsatım olmadı. Bu akşam olup olmadığını anlayacağım. Çünkü dün gece ikincisinde yine kastım sadece yapabiliriz başarabiliriz. Hicbirsey düşünmeyelim. Şarkı açıp ona eşlik edelim.

Kizlar az once youtubeda dolasirken tesadufen, bir doktorun, vajinismusta botoks tedavisi diye bir videosunu gordum. Vajen etrafindaki kaslara botoks yapiyormus ve kasamiyormusuz o kaslarimizi. Bunu daha once duymus muydunuz?

Yaaa maşallah ne güzel herşey doğalında olmuş tebrik ediyorum gerçekten . Tamam ben de bu akşam yine deneyeceğim hadi bakalım inşallah

Kizlar az once youtubeda dolasirken tesadufen, bir doktorun, vajinismusta botoks tedavisi diye bir videosunu gordum. Vajen etrafindaki kaslara botoks yapiyormus ve kasamiyormusuz o kaslarimizi. Bunu daha once duymus muydunuz?
Kuzum onu biri yapmıştı hata burada okudum yine aynısı olmuş

Burdan fikir almak isteyenler olmuştu daha önce canım ama bence gerek yok gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…