Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Yaa kaç denemede sonuç aldınız acaba ogrenebilir miyim :)
İlk denememizde olmuştu ama hani burda bazıları hiç hissetmedim falan diyor ya öyle olmadı ben olduğunu hissettim ama acı pek olmadı bide doğru pozisyonu ayarlamak falan var öyle strese girip vazgeçmeyin sakın ben bu sefer olacak dedim kendime inandım ve oldu ama işte önce kendinize güveniniz gelsin dilatörle iyice alışın ve emin olun ilki oldu mu diğer seferleri çok çok kolay oluyor ikincisi aşırı kolaydı benim için

Kasım ayında ama hamile kaldım daha sonra ilişkiye ara verildi 5ay kadar süre olmadı tekrar başa sardim
Benm nisan ayıydı daha yeniym ama hala zevk alamıyorm. Senin uzun zaman olmş canm ama muhtemelen o aradan kaynaklı oldu. Belli bi süre geçip alışmadan zevk oluşmuyor sanırım burdaki arkadaşların çoğu başlarda almamış bekliyorm bnde oyüzden ne zaman olacak diye

Cok teşekkür ederim. Bende aslında kendime bir süre koydum 9 hazirana kadar bitmesi gerekiyor. Ama kendimi tükenmiş hissediyorum. 3 yıl oldu bu hayata öyle alıştık ki sanki cinsellik olmadan da yürürmüş gibi sevgili modundayiz ama artık böyle gitmemeli. Bilmiyorum beynin rahatlayamiyorum üşengeçlik mi desem, korku mu desem birseyler beni alikoyuyor umarim yeneriz, yenerim.
Benmde 3 yıl olmştu canm çok zor bi süreçti gerçekten birbirimizi çok iyi anlıyorz oyüzden. Zaman koyman iyi olmş canm motive olursun yeneceğim diye. Benden tavsiye birgün bile geçiştirmemeye çalış birgün bile yarın yaparm deme, en büyk hatamız o oldu zaten bn kendi adıma hep yarn yarın dedim ama yıllar geçti gitti… elimizde değil biliyorm ama nasıl olsa bunu yenecek kişi biziz ertlesek de biziz oyzden ne kadar erken olsa o kadar az yıpranırsın

Arkadaşlar, biz regl sonrasında yeniden denedik. Yedinci deneme oldu. Araya regl girdiğinden midir nedir sanki ilk deneme gibi heyecanlandım. İlişki esnasında da hafif yanma hissettim anestolden mi kastigim için mi anlayamadim ama. Bir şey sormak istiyorum. Dediğim gibi anestol kullanıyorum, deneme öncesinde de aparat çalışıyorum. Bu ikiliyi nasıl bırakacağım su an sanki anestol olmadan ve ilişki öncesi aparat çalışmadan yapamazmışım gibi geliyor. Nasıl asacagim bunu?

Benm nisan ayıydı daha yeniym ama hala zevk alamıyorm. Senin uzun zaman olmş canm ama muhtemelen o aradan kaynaklı oldu. Belli bi süre geçip alışmadan zevk oluşmuyor sanırım burdaki arkadaşların çoğu başlarda almamış bekliyorm bnde oyüzden ne zaman olacak diye
İnşallah hamile kalırız hayırlısıyla herşey yoluna girer

Arkadaşlar, biz regl sonrasında yeniden denedik. Yedinci deneme oldu. Araya regl girdiğinden midir nedir sanki ilk deneme gibi heyecanlandım. İlişki esnasında da hafif yanma hissettim anestolden mi kastigim için mi anlayamadim ama. Bir şey sormak istiyorum. Dediğim gibi anestol kullanıyorum, deneme öncesinde de aparat çalışıyorum. Bu ikiliyi nasıl bırakacağım su an sanki anestol olmadan ve ilişki öncesi aparat çalışmadan yapamazmışım gibi geliyor. Nasıl asacagim bunu?
Kuzum kendini ona alıştırma yavaş yavaş uyuşturucu sprey olmadan denemeye baslamlisn

Bence önce kremi bırak canım o zaten psikolojik seni rahatlatıyor eminim kremsiz de yapılır daha sonra bu arada hep günaşırı devam et ilişkiye adapte olacaksın sonraadan zatenn sende aparatsız denemek isteyeceksin

Kuzum kendini ona alıştırma yavaş yavaş uyuşturucu sprey olmadan denemeye baslamlisn
Doktorla hep öyle çalıştık ve ilk denemelerde anestol önerdi yine, doktoruma da mesaj attım ama yoğunluktan birkaç gün sonra ancak dönüş yapabiliyor. Anestolü doğrudan kessem nasıl olur yarın?

Doktorla hep öyle çalıştık ve ilk denemelerde anestol önerdi yine, doktoruma da mesaj attım ama yoğunluktan birkaç gün sonra ancak dönüş yapabiliyor. Anestolü doğrudan kessem nasıl olur yarın?
Kuzum yrn dene anestol olmadan eminim ki başaracaksın anestolsuz inan kendine cnm benim

Bence önce kremi bırak canım o zaten psikolojik seni rahatlatıyor eminim kremsiz de yapılır daha sonra bu arada hep günaşırı devam et ilişkiye adapte olacaksın sonraadan zatenn sende aparatsız denemek isteyeceksin
Kesinlikle rahatlatiyor nasılsa anestol sürdüm bir şey olmaz rahatlığım oluyor ama bırakmak istiyorum artık. Birden bıraksam olur mu?

X