Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar vemcaine sprey hamileliğe engel mi ??? Spermleri öldürüyor mu ? Eğer ilişkide kullanırsak bi sakıncası olur mu ? Lütfen aydınlatırmısınız yanlış bsey yapmak istemiyorm bekliyorum cevaplarınızı 🙏🏻

Arkadaşlar vemcaine sprey hamileliğe engel mi ??? Spermleri öldürüyor mu ? Eğer ilişkide kullanırsak bi sakıncası olur mu ? Lütfen aydınlatırmısınız yanlış bsey yapmak istemiyorm bekliyorum cevaplarınızı 🙏🏻
Sonuçta içeriği farklı kuzum Kullanacaksan da miktarını biraz daha azalt ve beynine şöyle söyle ben bu spreysizde yapabilirim ben buna muhtaç değilim Ben çok yollar kat ederek geldim de🙏🏻 inan her şeyin sonu psikolojiye çıkıyor

Henüz ilişki denemesi yapamadım inş yaparım eşim 8. Basında gidecek o yüzden gitmeden halletmek istiyorum 😞
Bak ne güzel önüne bir hedef koy ve buna doğru ilerlemeye çalış korkma cesaretli ol bak bunca insanın birbirinden hiçbir üstünlüğü yok ama herkes bir noktadan sonra başarıyor canım

Bak ne güzel önüne bir hedef koy ve buna doğru ilerlemeye çalış korkma cesaretli ol bak bunca insanın birbirinden hiçbir üstünlüğü yok ama herkes bir noktadan sonra başarıyor canım
Çok şükür basardım aynen ama çok zamanım gitti 7 sene :KK43: inş hamileliğimde olur

Arkadaslar vajinusmus hastasiyim bana yardimci olun lutfen burda birbirine yardimci olupda bu isi yapabilen varmi acaba
Çoğunluğumuz kendi kendine tedavi olan arkadaşlarımız da oldu parmak egzersizi ya da aparat seti duydun mu daha önce
Doktora gittin mi ne durumdasın ne kadarlık evlisin?

Çoğunluğumuz kendi kendine tedavi olan arkadaşlarımız da oldu parmak egzersizi ya da aparat seti duydun mu daha önce
Doktora gittin mi ne durumdasın ne kadarlık evlisin?
11 aylik evliyim 1 kere doktora gittim werdigi odevleri yapmadim sonra birakmistim bana aparat vermisti odew o odewleri yapamiyorum cesaret edipte

11 aylik evliyim 1 kere doktora gittim werdigi odevleri yapmadim sonra birakmistim bana aparat vermisti odew o odewleri yapamiyorum cesaret edipte
Bu işin çözümü zaten egzersizlerde bir başkası da olsa sende olsan evet onları yapmak durumundasın
Nefes ve Kegel egzersizlerini yaptın mı aparat yaparken

Bu işin çözümü zaten egzersizlerde bir başkası da olsa sende olsan evet onları yapmak durumundasın
Nefes ve Kegel egzersizlerini yaptın mı aparat yaparken
Hayir doktor bna onlari yapacan demediki niye para aldi bilmiyorum kafan deisecek dedi ama hicbi deisiklik yok sadece bna aparatin en kucugunu werdi onunla calis diye zaten cesaretim olsa doktora gitmezdim

Hayir doktor bna onlari yapacan demediki niye para aldi bilmiyorum kafan deisecek dedi ama hicbi deisiklik yok sadece bna aparatin en kucugunu werdi onunla calis diye zaten cesaretim olsa doktora gitmezdim
Doktor sana aparatı uygulamadı mı? şu şekilde yapacaksın şu kadar çalışacaksın diye söylemedi nefes kegel egzersizlerinden bahsetmedi mi çok garip ya
evet dediğin gibi sana göstermezse cesaretlendirmesi sen kendin nasıl yapacaktın

Ben önce doktora gittim durumun psikolojik olduğunu öğrenince ve buradan yenen arkadaşları da görünce aparat setine karar verdim bu dönemde bol bol buraları okudum nasıl yapmış bu egzersizler ne onları araştırdım

X