Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Yaaaaa nasıl duygulandım mesajına allah sizlerden razı olsun inş o haberi de vereceğim sizi çok ama çok seviyorum nolur hakkınızı helal edin
Ne demek o öyle :) sen yeter ki mutlu ol. Burada hepimiz birbirimizi çok iyi anlıyoruz.
Sende yenip bizim safımıza gececeksin yenemeyenlere arkadaşlar çok kolaymış diyeceksin:)) tünelin sonu göründü.
Darısı diğer arkadaşlarımızın başına. Bizde seni seviyoruz

Bence 4ü alabiliyorsanız bu şekilde tamamen kolaylıkla alana kadar çalışıp eşli denemeye geçebilirsiniz ben hiç kalınlaştırmamıştım penis zaten dilatör gibi olmadığı için kayıp gidiyor içinizde ama yinede siz bilirsiniz tabi ki

Kızlarrrr müjdelere olsunnn aldım 4 ü sonundasaaa şükürler olsunnnnnnnnmnnn şimdi ne yapmam lazım allahım şükürrre
Ne güzel bir haber bu çoook sevindim Lokumcum sona yaklaşıyorsun Allahın izniyle 4.aparatı en rahat kolaylıkla alana kadar devam et hemen eşli deneme olmasın önce sende bir kendinden tam anlamıyla emin ol

Ne güzel bir haber bu çoook sevindim Lokumcum sona yaklaşıyorsun Allahın izniyle 4.aparatı en rahat kolaylıkla alana kadar devam et hemen eşli deneme olmasın önce sende bir kendinden tam anlamıyla emin ol
Çok tşk ederim tiniminihanım Çok saol daha bugün 4 ü alabildim sürekli çalışmalar yapmam gerekiyor ondan sonra Allah’ın izniyle deneyecem ama sizce ne kadar daha denemeliyim ?

Çok tşk ederim tiniminihanım Çok saol daha bugün 4 ü alabildim sürekli çalışmalar yapmam gerekiyor ondan sonra Allah’ın izniyle deneyecem ama sizce ne kadar daha denemeliyim ?
Ben mesela 4.aparatı sorunsuz ve rahat bir şekilde aldığım zaman tamam ben artık eşli denemeye hazırım demiştim kendinle alakalı dördüncü aparat da ileri geri tak çıkar etrafında daire çizme bu egzersiz oradaki kasları gevşetiryor bu şekilde çalış

Cok teşekkür ederim. Bende aslında kendime bir süre koydum 9 hazirana kadar bitmesi gerekiyor. Ama kendimi tükenmiş hissediyorum. 3 yıl oldu bu hayata öyle alıştık ki sanki cinsellik olmadan da yürürmüş gibi sevgili modundayiz ama artık böyle gitmemeli. Bilmiyorum beynin rahatlayamiyorum üşengeçlik mi desem, korku mu desem birseyler beni alikoyuyor umarim yeneriz, yenerim.

Tamam canım sprey sıkıym mı peki ilk defa aldım 4 ü
Tebrik ederim lokumcum beni buralarda görmüyorsunuz ama ben takip ediyorum burayı ve sende sabırla azmin gücünü gördük burda 4.aparatta takılı kalıp ümidini yitirenlere güzel bir örneksin ben 1.aparattan eşli denemeye kadar sprey kullanmıştım ve 2.ilişkimde spreyi bırakmıştım spreye alışırım diye korkma eşli denemeyi başarınca zaten bırakmak istiyorsun spreyi de hemen

r çalışıp eşli denemeye geçebilirsiniz ben hiç kalınlaştırmamıştım penis zaten dilatör gibi olmadığı için kayıp gidiyor içinizde ama yinede siz bilirsiniz tabi ki

hiç yalnız değilsiniz inanın bende öyleydim ama artık kafamda bitti sanıyorum bu iş tak dedi yani senelerdir erteliyorum çok garip bu kadar gözardı etmem şu iş çözülsün diye dua edip bişey yapmadan da beklıyorum :) bende kendime süre koydum ki en azından hedefim olsun. bence kesin başaracağız

Süre koymanız çok doğru arkadaşlar ☺ bende öyle yapmıştım kendime 2 ay tanıdim 1.5 ayda yenmiştim. Süre koyunca çalışmalarımı ertelemedim ama. Mutlaka her gün pelvik taban egzersizleri yaptim. Parmak egzersizine ara vermedim en fazla bir günlük aralar verdim ertesi gün yeniden denedim.
Siz de başarabilirsiniz kendimizden biliyoruz. Bizimde bir farkımız yoktu. Benzer korkular , umutsuzluklar içindeydik.

Gerçekten şu cümleler öyle motive ediyor ki insanı çünkü her ayna karsına geçtiğimde ağlıyorum neden yani neden kendime bunu yapmak zorunda kalacak haldeyim kendi parmağımla içeri girmek zorunda olmak beni çok incitiyor bu yüzden çok aşırı derecede kararlıyım hala çok minik yol katettim ama hepimizi ve kendimi alnından öpmek istiyorum basardıgımızda o kadar bıktım öyle böyle değil

Canım benim çok iyi anlıyorum. O soruları sormak çok kıymetli çünkü sormadan adım atamıyoruz. Kendini su anda da tebrik et bence. Bırakmaman vazgeçmemen, korkularının üzerine gidebilmen olgun insanin davranışı.
Ve yalniz değilsin. Bu yollardan geçmiş birileri olarak buradayız, sizinle bu yolun sonunu gorene kadar da gitmeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…