Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben çok arastirmistim benzer bi şey bulamadım maalesef. Sanirim eğitim videolardi onlar.
Terapistim cinsel ve pelvik taban terapisti ve eğitim almış bu hususlarda.
Eğitim materyali olabilir. Ama siz gözünüzde canlandırın arkadaşlar hafif bir daralma sonrası boşluk ve genişlik var.
Bizde o daralmaya gelince korkuyoruz çünkü ilerisinden emin olamıyoruz ama ilerisi geniş

Bugün tekrar denedik ama o acıyı hissedince yapmasını istemiyorum bunu nasıl asicam ben ya
Bu şekilde oluyor ilk zamanlar hemşiremm pelvik taban egzersizlerine daha çok çalışmalısın.
Biraz daha otursun çalışmaların daha rahat olacak insallah
Sabah öğle akşam aksatma egzersizleri derim.
Acı oluyor hic olmadi diyemem ben belki vardır hic acımayan ama ben kendimi o an tuttum dayanmalıyım dedim. Ruhumun ağrıması daha mi kolay sanki dedim çünkü artık son noktadaydım. Yenememek daha ağır geliyordu. Zihnini o andan uzaklaştır sevdiğin seyleri düşün hayal et.
Bitecek az kaldı de.
Bu şekilde geçirdim ben ilkini ama ikincisi bile ilkine benzemiyor hemen kolaylaşıyor inan bana.
Egzersizle biraz daha devam et eşli denemen için erken demekki. Moralini de bozuyor esliyi biraz ertele derim.

Neolcak benim sonum bilmiyorum simdi git gel yapmayi becerebiliyorum cok az kasilsamda. Baya git gel yapiyoruz ama esim bosalamiyor neden öyle oluyor acaba beni begenmiyormu artik
Findikfistikcim tam olarak ne demek istediğini anlamadım. Geç mi boşalıyor yoksa ereksiyon kaybı mı?

Kızlar selam buraya bunu yazmak boynumun borcu sizlere belki birine benim faydam dokunur:) kısaca özetleyecegim. Bende partnerimle birlikte olamiyordum ön sevisme falan her sey cok güzel ama iş oraya gelince başaramiyordum. Neyse cok uzatmak istemedim ben bu durumu cunku cozum odaklı bir durum degil ertelemek. Hızlıca araştırdım cevreme sordum burayı okudum, mesajlaştım derken dilatör set aldım ilk denemede 4 aparatı da tamamladım. Bu şekilde birkaç gün ara vererek toplamda 3-4 egzersiz yaptım sonra eşli denemek istedim. Ama başarısız oldum. Başka bir gün eşimden önce aparatla onun denemesini sonra p.nise geçmesini istedim ve başardım. O sırada derin nefes almak gerekiyor ve eşime ufak ufak gelmesi gerektiğini söyledim. Pozisyonumuz misyoner bu arada. Eşim tam dizlerinin üzerinde değilde bana doğru eğildi bende bacaklarımı onun beline sardım. Yatay bi pozisyon yani aramızda 90 derecelik bir açı yok öyle anlatayım:) burası önemli cunku ben öyle rahat etmiştim(her insanın anatomik yapısı farklı siz farklı şekilde rahat edebilirsiniz bu benim deneyimim). Tabi ilk deneme olduğu icin cok uzatmadik. Birkaç gun sonra tekrar denedik bu kez aparatsız eşim önce tek parmak sonra iki parmak sonra p.nis :) tabi daha uzun oldu bu kez ve birde pozisyon degistirmeyi denedik bu kez de ben onun üzerinde eğimli durarak denedim oda oldu ve rahattı. Yine birkaç gün sonraki denememizde artık daha iyiydim hatta eşim peş peşe girip çıktı sanki coktandır yapıyormuşuz gibi :) Ben ilk denemede başarısız olunca umutsuzluğa kapılmıştım ama istikrar ve bilgi sahibi olmak cok önemli. Hatta p.nisin 4. Aparattan büyük olduğunu görünce modum düşmüştü. Şöyle toparlayacak olursam; p.nis kıkırdak doku o yüzden aparattan kesinlikle daha rahat, nefesi ihmal etmeyin bol nefes alın verin ambiyansı bozmayacak şekilde. Partnerinizin modunu düşürecek şeylerden kaçının, ben hep anın tadını cıkarmaya calistim, cikaramasam da çaktırmadım :)) Ereksiyon kaybı olunca da bırakmadım. Sonucta bu sevişme arkadaşlar bir görev değil bunu aklınızdan çıkarmayın ve bu işte bir sınır yok:) benim tek bi adımım kaldı oda orgazm :) birleşmeden nasıl zevk alınır ve kadın birleşme sırasında nasıl orgazm olur bu konuyu da çözersem ben tamamım darısı hepinize unutmayın biz kadınlar değerliyiz bu bir görev değil hayatın bir parçası ve o zevki bizlerde tatmalıyız heh son birşey; aparatların gelmesiyle birlikte başlayan süreç artı üç eşli deneme toplam 20 güncük:)

Garencimm tebrik ederiimm ne güzel başardın aparatın gerçekten büyük etkisi var.Kendini keşfettikçe daha neler öğreneceksin bende ayaklarımı nereye koyacağımı şaşırırdım. Aynı bir koala gibi beline sarardım iyi taktik
İnşallah sorunsuzca da devam eder. Mutluluklar

Uzun yıllar vajinismusla boşa vakit harcamış biri olarak o kadar pişmanım ki ne olur korkmayın ve sürekli egzersiz yapın inanın çok kolay. Ben eşimle parmak egzersizi yaparak yendim. Eşinizle yaparsanız güveniniz artıyor ve kendinizi bırakabiliyorsunuz. Orta parmak boğum boğum girsin ve beklesin . Sonra işaret parmağı orta parmağın altına koyup deneyin yavaş yavaş eğer iki parmak girmeye başlarsa penis de giriyor. Ben hep korkup vazgeçtim olmayacak dedim pes ettim uzun yıllar bekledim. Ama en sonunda bıkmadan hep çalışarak 2 ay içinde yendim

Ahahaha aynen bacaklarım fazlalık hissi yaratıyordu yaşasın koalalık :) bir de sana ayrıca tesekkur edicem ben dahil herkese usanmadan ilgili cevaplar veriyorsun, harikasın Tiniminimavihanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…