Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ne bileyim bukadar ilerlemisken giris kisminda cok bi ilerleme görmeyince modum düsüyor
Hayır yersiz kaygı bu canım sen devam et öncesi bol kayganlaştırıcı kullan ve nefes kegel egzersizlerini yap onlar hayat kurtarıyor

Vajınusmusun dereceleri var canım eşine izin vermeme kendini ilişkiye kapatma bunlarda varsa vajınusmus düşünülebilir
Eşinin uzak yerde olmasıda bunu ever olumsuz yönde etkiler bence aparat çalışması yaparsan hem bedenen hemde psikolojik seni hazırlar

Tiniminimavihanim kuzum ben eşimle aparat çalıştım başarılı gecdi sonra ilişki sırasında acı hissetim çok bide bende korku sarıyor moralim çok bozuluyor sonra
Bak en basit kuralı kendini ilişkiye tam anlamıyla vermek kasılmamak kuzum ister istemez kasıldığın için olumsuz etkilenirsin nefes kegel yap o çok önemli

Arkadaşlar ben eşli denemede pe**sin yarısından fazlasını alıyorum ama gerisinde takiliyorum sanki daha fazla giremicekmiş gibi hissediyorum git gel de yapamıyorum yardim lütfennn
İşte takıldığın yerde o şekilde beklemek tekrardan derin bir nefes alıp nefesi geri verirken ıkınıp eşinize komut verin devam et gibi zatenn ondan sonradı kolay bu dediğimi yap tam anlamıyla kurtulacaksın öncesi 4.olan aparata en iyi şekilde çalış ve içinde bekletmeyi kesinlikle yap

Kızlar istanbul anadolu yakasında bu tip konularda yardımcı olan kadın doğum uzmanı var mı bildiginiz. Devlet hastanesi olursa iyi olur. Ben 4. Aparatı da alıyorum ama akıntı geliyor biraz, sizde burada mantar enfeksiyonu falan yazmissiniz. Benimde içime bi şüphe düştü. Bi alttan muayene olmak iyi olabilir.

Bana prof bi doktor demisti ki kaşıntı yoksa mantar olmasi imkansiz. Vajinal mantara her zaman kaşıntı da eşlik eder. Eger kasinti yoksa mantar diyen doktor bile olsa inanma demisti

Bana prof bi doktor demisti ki kaşıntı yoksa mantar olmasi imkansiz. Vajinal mantara her zaman kaşıntı da eşlik eder. Eger kasinti yoksa mantar diyen doktor bile olsa inanma demisti
Tesekkur ederim. Ben yinede bi gözükmek istiyorum varsa tavsiye cok memnun olurum

Ayy bende 2 deneme yaptım olmadı eşimle, sonra o kadar üzüldüm ya dedim olmuyor başa sardı motivasyonum sıfır oldu.. baktım çare yok 2 -3 gün durdum motivasyonumu topladım şimdi diyorum ki her akşam önce 4'le egzersiz sonra eşimle devam ediyim artık bakalım ne zaman olacak inşllah bu hafta bitmeden ikimizde başarırız

Ben de esli denemelerde yapamadim hala. Asiri umitsizim. Her pozisyonu denedik olmuyor. Misyoner, yatak ucu her pozisyon,ustte pozisyon, doggy onden doggy arkadan. Hic ilerleme yok. Doktora gitmeden once en azindan bi umidim vardi. Doktor seanslarim da bitti. Aparatlar da bitti. Eslide basi bile girmiyor.

Hala eşinde o problem var mı canım ben eşli denemelerin şöyle bizden kaynaklı oldugunu düşünürdüm çünkü tam anlamıyla güvenip eşimize bırakmıyoruz ister istemez dur şöyle böyle yok olmuyor gibi yapardım o sırada gergin anlar ve bitiş bende öyleydim aparat tamam ama eşli olmazdı en sonunda tamam dedim elimi başımın aştına yastık yapıp başka şeyler hayal ettim olaydan kopmaya çalıştım ve olduu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…