Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar bende aparat aldım 4ncüyü de içime aldım 2 damla kan geldi hatta ama eşli denemede kalıyorum . Motivasyonum yine sıfır
Tebrik ederim ilerlemissiniz eşli denemeyi kac kez denediniz? Bazen basta hemen olmayabiliyor. Motivasyonunuzu düşürmeyin lütfen. Kegel nefesle devam edin önce aparat çalışıp hemen çıkarıp ilişki deniyor musunuz?

Bugün dilatör set ile ilk denemeyi yaptım daha doğrusu yapamadım. Aşırı kasıldım ve gerildim nedense, bir de panik atak olunca extra yaşadım zirvede galiba.
Öncelikle kendini çok rahatlatman lazımdı kasılarak yaptıysan zaten olmaz canım

Bugün dilatör set ile ilk denemeyi yaptım daha doğrusu yapamadım. Aşırı kasıldım ve gerildim nedense, bir de panik atak olunca extra yaşadım zirvede galiba.
Bak cnm kasılacak durum yok müzik aç veya film derince nefes alarak gülü koklar gibi verince mumu üfler gibi

Seviye 5 vajinusmussun, herhangi bir fiziksel sorun gözükmüyor hatta hiç acı bile cekmezsin sen dedi. 3-5 gün arası çözeriz dedi ama eşim kabul etmiyor tedaviyi
Tamam kabul etmiyor anlıyorum kuuzm buradaki hikayeleri oku hala bende korkuyorum ama korkunun üzerine gidiyorum az kaldı. İnşallah o korkularımda gidicek pes etmemlisin sen sakın korkma vajinismus senden korksun Yeterki kendine inan ve güven eşin için yenme kendin için yen Kuzucum daha burada yenmeyen çalışan arkadaslarim var her gün aylarca çalışıyorlar biz sana yardımcı oluruz adım adım olmuyor diye bırakmıyacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…