Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Iste o anda, olaydan kopup, baska seyler hayal etme nasil mumkun oluyor? Beynimize onu yaptirabilsek basaricaz bence ama o anda ben kesinlikle baska bir sey dusunemiyorum ki, ne olacak kaygisindan
Artık öyle bir an oluyor ki bıkmıştım artık ne olacaksa olsun yeter kimse bu durumdan ölmedi ya bu çok normal birşey filan derken anlık birşey bende öyle düşünüyorum canım

Artık öyle bir an oluyor ki bıkmıştım artık ne olacaksa olsun yeter kimse bu durumdan ölmedi ya bu çok normal birşey filan derken anlık birşey bende öyle düşünüyorum canım
Akşam öyle dedim bende senin dediğini aklıma yazdım olmuyecem dedim bir anlık aci oluyormuş birde heyecen korkuyu atbilsemmm. Olacak mı sence o da Tiniminimavihanim titreme heyecanı atsam başka birşey yok hamile kalırsam Altan bakrlarsa çok acirmi aklımda bunlar var

Kuzum sen şimdiden kafanda hep olumsuzları düşünürsen ana nasıl odaklanacaksın sen şu an sadece bu illeti tam anlamıyla yenecem de onlar sonraki şeyler lütfen

Kuzum sen şimdiden kafanda hep olumsuzları düşünürsen ana nasıl odaklanacaksın sen şu an sadece bu illeti tam anlamıyla yenecem de onlar sonraki şeyler lütfen
Tamam aşkım Rabbim gonlundekini sana versin yanımda oluyorsun bizelere destek moral ALLAH Senden Razı olsun

Eklentiler

• Screenshot_20220518-222917.png
    275,2 KB · Görüntüleme: 32
İnş yeneriz su vajiyi az kaldı ama zamanı ne zaman acaba ?
Çok yakın tebrik ederim 3desin herşey çok güzel olacak biz kadınlar çok güçlüyüz herkes yenecek buraya sadece mutluluklarıızı sevinclerimizi yenmeyenlere umut olacaz Tiniminimavihanim gibi aynı bize nasıl moral umut olduğu gibi

Evet çok haklısın biz kadınlar gerçekten çok güçlüyüz yoksa vajinismusla nasıl mücadele edebilirdik ki? Üstüne üstüne gideceğiz az kaldı vajiyi yenmek hayal değil artık gerçek olacak bütün vajinismuslı hastalarımıza moral olsun hepimiz tek yerde kocaman yürek olduk hep birlikte yeneceğiz bu illeti hepinizi seviyorum

Bende hepinizi çok seviyorum iyi ki varsınız yoksa hiç umut destek moral nasıl alacaktık canimsinz L lokum8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…