Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ilac kullaniyor duzenli. Eskisi kadar kotu degil o problemi. Yani ben icime aparati aliyorum. O sertlesmeye gidip geliyor. Geldikten sonra 5 dk durabiliyo oyle. Yeterlidir insallah. Ama iste ben aparatlardan sonra olur artik doye dusundugum icin cok rahattim ilk uc dort denemede. Simdi cok canim sıkılıyor yine gerilmeye basladim neden olmadigini anlamadikca korkmaya basladim iyice. Psikolojim bozuldu

Ben mesela kendimde şunu farkettim, gündüz eşime akşam olsada bugun denesek desem bile ikimizde akşama kadar kasılıp gerilip olacağı varsada olmuyor. Bence eşinizi alın konuşun 4dü yapıyorsan %80 iş tamam. Sakin kalın birbirinizi motive edin ve sadece akşam beraber egzersiz yapalım deyin. Çünkü akşam bu işi deneyelim dediğinizde bile beyninize otomatikmen kaşıntı gerginlik yükleniyor

Anladım canım yani tam anlamıyla eşin erekte durumdaysa aslında sen de rahatsın olmaması için hiçbir sebep yok ya

Olacak

Pes etmiyecez basaracaz

Zaten psikolojim cok bozuldu. Hic kafam rahat baslayamiyorum artik

Ay Allah korusun kuzum
Ne biliyim. Her seyi yaptim. Evlenir evlenmez ilk ay psikologa gittim. Kac ayimi o adam aldi bos yere. Sonra doktora gittim aparatlar sonrasi iyilestin dedi. Olmamasi icin hicbi neden yok dedi. Yine olmuyor. Ne yapilmasi gerekiyosa basindan beri yapiyorum olmuyo

Bak canım benimde motivasyonum aynen böyle senin gibi düştü 4dü aldıktan sonra dedimki kesin şimdi başardım ama öyle değilmiş. Topla kendini! Ve sakin büyü nazar olayına girme ben girdim başıma neler geldi bi bilseniz bu sadece psikolojik

Kesinlikle bak bende aparatları yaptım esliye geçince kasmiyorumda birleşme oluyor ama aci ağrı oluyor zamanla herşey asılacak böyle olumsuzluklar düşünürsek daha kotu olur

Evet ultrason jeli dokuyorum. Kafasi bile girmiyo. Itemedigini dusunecegim artik. Hatta cok sinirim bozuk. Acaba basindan beri vajinusmus degil miydim bunca zamani bosa mi harcadik diye dusunmeden de edemiyorum

Iste o anda, olaydan kopup, baska seyler hayal etme nasil mumkun oluyor? Beynimize onu yaptirabilsek basaricaz bence ama o anda ben kesinlikle baska bir sey dusunemiyorum ki, ne olacak kaygisindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…