Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet deniyorum ama yatakta uzanıp deniyorum. Normalde egzersizi sandalye üstünde ayna karşısında yapıyorum sırt üstü eşimle deneyimce olmuyor
Egzersizi nasil deniyorsanız o şekilde mi deneseniz acaba?aparatla yapınca siz üstte kalmış oluyorsunuz belki eşli denemede de o şekilde daha rahat edersiniz.
Kegel yapmıyorum demissiniz kasları gevşetmek için oldukça onemli bir egzersiz bence. Mutlaka denemelisiniz☺

Ya kizlar ben nerde yanlis yapiyorum
Son dilatör de giriyor ama herzaman en basta ki girisde cok zorlaniyorum
Her dilatörde cok ikinip iceri zorla alabiliyorum bi kac dkk sonrada esniyor ztn ama basi her defa zorlu oluyor ne tavsiye edersiniz

Ya kizlar ben nerde yanlis yapiyorum
Son dilatör de giriyor ama herzaman en basta ki girisde cok zorlaniyorum
Her dilatörde cok ikinip iceri zorla alabiliyorum bi kac dkk sonrada esniyor ztn ama basi her defa zorlu oluyor ne tavsiye edersiniz
Bence gayet iyisin neden böyle karamsar yazdın canım hemen ilk seferde almıyorduk ki bizde başta anca ordaki kasları kullanmayı öğreniyorsun rahat olmak kasılmamak ve ilgini başka şeylere ver oraya bağlı kalma

Bence gayet iyisin neden böyle karamsar yazdın canım hemen ilk seferde almıyorduk ki bizde başta anca ordaki kasları kullanmayı öğreniyorsun rahat olmak kasılmamak ve ilgini başka şeylere ver oraya bağlı kalma
Ne bileyim bukadar ilerlemisken giris kisminda cok bi ilerleme görmeyince modum düsüyor😔

second_life second_life ne durumdasın canım sana burdan yardım edecek çok kişi var🍀
Çok teşekkür ederim 🥰 biz eşimle şuan bir süre ayrı şehirlerdeyiz öncelikle durumumdan bahsedeyim deneyimli arkadaşlar daha iyi bilirler

Henüz evleneli 1 sene olmadı ama eşimle fiziken ayrı şehirlerde vakit geçirmemiz gerekti bi süre bu da süreci olumsuz etkiledi yani aslında tam olarak durumumdan emin de değilim eşli olarak deneme yapmayı deniyoruz orda bi sıkıntım yok ancak süreçte biraz geriliyorum galiba emin değilim çok hafif bir yakınlık oluyor devamını getiremiyorum

Arkadaşlar ben eşli denemede pe**sin yarısından fazlasını alıyorum ama gerisinde takiliyorum sanki daha fazla giremicekmiş gibi hissediyorum git gel de yapamıyorum yardim lütfennn

X