Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar uygulamalı yapan doktor öneriniz var mı peki ben 4. Aparatı da alıyorum ama eşlide başarısızım. O yüzden doktor iyi gelebilir belki diye düşünüyorum

Bugün yaptım 4. Yü kafada bitiyor gerçekten bi tık daha zorluydu o boğum kısmı ama sonra akıyor gidiyor cidden 25 dk falan çalıştım içinde çevirirken bazı yerlerde yanma batma oldu en son bıraktım eşli için bi iki gün daha beklemeli miyim

Harikaasın canımm harika o hislere takılma geçicii bence yarın da bir güzel çalış hatta daha uzun süre çalış ertesi güne de bence eşi deneme için hazırsın demektir

Bugün yaptım 4. Yü kafada bitiyor gerçekten biraz daha zorluydu o boğum kısmı ama sonrası akıyor 25 dk falan tuttum içimde ama en son kısımlarda yanma oldu çevirirken bıraktım eşli için bi iki gün daha beklemeli miyim

Kızlar bir şey soracağım ben Ramazan ayında iki kere regl oldum. İkincisi gününden önce oldu ama regl gibi de değildi birkaç gün leke şeklindeydi sadece. Şimdi yine aynı şey oldu. Günü gelmedi ama regl oldum gibi bir şey oldu ama yine leke oluyor sadece anlamadım. Aparatlardan etkilendim desem ilkinde daha aparatlara başlamamıştım bile. Stresten mi oluyor böyle anlamadım ama canımı sıktı. Normalde gayet düzenli bir şekilde olurum. Aranızda bu süreçte böyle bir şey yaşayan oldu mu?

4 için yarım saat uğraştım anca yarısını yapabildim çok fazla yanma oluyor sanki biraz daha zorlarsam yırtacakmışım gibi
Yirtilacak bir sey yok canim. O bizim korkularimiz. Kizlik aslinda bi zar bile degil ortasi delik. Kizlik dairesi daha dogru bir tabir demisti terapistim:) sende beynine boyle boyle isle. Yariya kadar yapabilmen de harika. Kaldığı yerde daire çiziyor musun?sık bırak yapıyor musun? Ileri geri hareketler vs. Onlarla biraz aşmaya çalışirsin

Normalde benim de reglim saat gibidir. Sadece stres, yolculuk, hava değişikliği vs. gibi durumlarda günü önce/sonra olabiliyor. Bir de ben de ilk eşli denememden hemen sonra regl oldum ve normalde 6 gün sürerken 3 gün sürdü ve lekelenme gibiydi. Doktorum normal olduğunu söyledi. Çünkü regl düzeni/miktarı her şeyden etkilenebilir. Ama bir sonraki ay da bu şekilde olursa doktora gidip soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Kadın olmak çok zor.

Alakasi var mi bilmiyorum ama ben de aparatlara basladigim ay , yani gecen ay, 3 gun erken regl oldum, normalde tam gununde gelir benim hic sasmaz. Fakat lekelenme gibi degil , normal regl oldum ben, 3 gun erken sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…